נומיינד הפקות - פסטיבלים וטיולי תוכן בארץ ובחו"ל. כתובת: מנחם בגין 5 יהוד,
      טל 058-6244115 | אמ
ייל: [email protected]  |  אתר: www.nomind.co.il

המחיר המוזל עכשיו: 3,590$ והוא כולל הכל: (המחיר יעלה לאחר מכן ל 3,790$ ול 3,990$)
ניתן לשלם עד 12 תשלומים

- טיסות תל אביב מדריד, ולסאן חוזה מסי נמל, דלק וביטחון:

05:45, Flight: IBERIA : IB 3317 Tue 15 July 2019 Tel Aviv Yafo | 
15:40, Flight: IBERIA : IB 6317 Tue 15 July 2019 Madrid 11:35, San Jose
 
17:25, Flight: IBERIA : IB 6314 Sun 27July 2019 San Jose
21:50, Flight: IBERIA : IB 3316 Mon 28 July 2019 Madrid 16:15, Tel Aviv Yafo
 

- אוטובוס תיירים נוח וממוזג
- טיולים ואטרקציות לפי המופיע בתוכנית.
- כלכלה - חצי פנסיון (צמחוני וטבעוני - רק במלון lands in love.) בשני המלונות הנוספים אוכל רגיל.
- אירוח:  
 2 לילות במלון - Rio Perlas   |   6 לילות במלון - Lands in love   |    4 לילות במלון Nammbu  


- סיורים וטיולים וכניסות לאתרים בהתאם למופיע בתוכניה

- סדנה עם קרני צור
- מדריך צמוד דובר אנגלית לאורך כל הטיול

1. טיסות שכר נוחות
2. תכנית המותירה מרווח נשימה 
3. מלונות ברמת אירוח שנבחרו בקפידה 
4. סדנה עם המנחה והצוות הטובים שיש בישראל
5. מחיר העומד בכל תחרות לרמת סדנא כזאת 
6. איכות האנשים שיוצאים איתנו 
7. והעיקר... תוצאות והשפעת הסדנה על החיים שלכם

הכנו לכם מסע מדוייק לאחר ניסיון של שנים - מסע שכולל בתוכו: חופשה יחד עם טיולים ואטרקציות וחופי ים מדהימים. בשילוב מנצח של תהליכים עוצמתיים ביום ותצפיות כוכבים בלילה, והכי חשוב קבוצה של אנשים איכותיים שיעשו את כל ההבדל. 
פרגנו לעצמכם - והצטרפו לחוויה שלא תשכחו. 

מסע יוצא דופן לאחד היעדים הנחשקים בעולם-קוסטה ריקה.
טיול ל 12 לילות 14 ימים עם קרני צור וצוות נומיינד.
15-28 ביולי 2019

תתקשרו אלינו לכל שאלה: 058-6244115 (24/7)

יום 1 – הגעה לקוסטה ריקה – ריו פרלס 
מפגש פתיחה והכרות עם הקבוצה 
לילה במלון ריו פרלס. זמן נסיעה משוער משדה התעופה: שעה למלון. (ארוחת ערב במלון)

 

יום 2 – אגווה קליינטה 

היום נשהה ב"אגוואה קליינטה", שהוטבל מחדש בשמו הספרדי "לה פואנטה דה לה אטרנה חובנטוד" (מעיין הנעורים הנצחיים), הוא נביעה חמה ממעמקים געשיים. במאה ה-19 היה המעיין לאתר התיירות הראשון של קוסטה ריקה, אחרי שנהרס ב-1910 ע"י רעידת אדמה קטלנית באזור, המקום נעלם למשך כמעט 100 שנה. לפני מס' שנים הגיע למקום אברהם קוטליצקי מהרצליה, וחשף מחדש את המעיין והשיב אותו לחיים. נתרחץ במימי המעיין ונהנה מאמבטיית בוץ. (ארוחת בוקר וערב). לילה במלון ריו פרלס

 

יום 3 – קרתאגו – אורוסי - אירזו -  לנדס אין לאב 

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לסיור בהר הגעש אירזו, אורוסי וקרתגו. הר הגעש אירזו הוא הגבוה ביותר בקוסטה ריקה, ונודע בזכות בריכות המינרלים הצבעוניות המרהיבות שבו. בעמק שופע הירוק של אורוסי שהינו אתר ההתיישבות הספרדית הראשונה, תבקרו בכנסיה ובמנזר שנבנו ב-1742 ובחורבותיה של כנסית אוחרה שהיא השנייה בעתיקותה בקוסטה ריקה וגם בסכר קאצ'י. בקרתגו נבקר ב- Basílica de Nuestra Señora de los Ángeles שנבנתה ב-1639 ושוקמה לפני 80 שנה לאחר שנהרסה ברעידת אדמה. משם נמשיך ללנדס אין לאב בלב יער העננים (ארוחת בוקר וערב) זמן נסיעה משוער כ 3 שעות. לילה במלון לנדס אין לאב.

 

יום 4 – קנופי – רכיבת סוסים 

בבוקר נצא לקומבו קנופי מעל צמרות העצים  לאורך 500 אקרים מהן נשקף נוף נפלא של היער. 8 כבלים, 11 פלטפורמות, 3 מסלולים, 2 גשרים תלויים וטרזן סווינג סה"כ -845 מ'. בהמשך נצא לרכיבה לנקודה הנמוכה ביותר בשמורה, המפל והנהר ומשם רכיבה לנקודה הגבוהה ביותר, לתצפית מרהיבה על העמק הנעלם והיערות מסביב לו. (ארוחת בוקר, צהרים וערב) לילה במלון לנדס אין לאב.

 

יום 5 – סארצ'י  – הר געש פואז – מפלי לה פאז 
סיור בהר הגעש פואז, שם תצפו בלועו העצום המשתרע על פני 1.5 ק"מ באתר גייזרים מהגדולים בעולם, הר הגעש פעיל אך בטוח לתצפית. בהמשך, מפלי לה פאז והגנים המרהיבים שבשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. לאורך שבילי נהר לה- פאז מספר מפלים גדולים. (ארוחת בוקר וערב) לילה במלון לנדס אין לאב.

יום 6 – קניו נגרו – עץ האיגואנות – סיור לילי 

יציאה לכיוון לוס צ'ילס, עיירת גבול הנמצאת כ- 5 ק"מ מהגבול עם ניקארגוואה, ממנה שטים בספינה בנהר ריו פריו לשמורת קניו נגרו. השמורה מהווה מקלט למגוון רב של ציפורים וחיות שמצאו בה מקלט כגון קופים, לטאות תנינים, עטלפים זוחלים ועוד, השוכנים בין הצמחיה השופעת. הסיור מלווה במדריך מקצועי המסביר על החי והצומח שבאיזור. בדרך חזרה ביקור בעץ האיגואנות לצפייה בחיה מיוחדת זאת. אח"כ סיור לילי בשביליו של יער עננים וצפייה בציפורים הנמות, בטרנטולות, בעכבישים, חרגולים, צרצרים, בלטאות, צפרדעים, קיפודים, בעלי זנבות, נחשים ועוד. (ארוחת בוקר, ארוחת ערב) לילה במלון לנדס אין לאב.

 

יום 7 – סארצ'י  – הגן הבוטאני ע"ש Else Kientzler – ושיעור בישול צמחוני 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר האמנים סארצ'י לסיור קצר ורכישת מזכרות. הפופולארית ביותר היא עגלת השוורים המצויירת , לאחר מכן, סיור בגן הבוטני ע"ש Else Kientzler שמהווים חלק ממפעל חיים שהחל עוד בגרמניה בשלהי מלחמת העולם השניה. בגן זה יש דוגמאות של צמחים מגינאה, ניו זילנד, מדגסקר, יפה, איי הבהאמה, יאוה, ברזיל, הודו, קוריאה וכמובן מקוסטה ריקה.  המקום מציע חלוקה לגנים בהם גדלים סוגים שונים של צמחים גנים של צמחים בשרניים כגון ברומליות, עצים שנמצאים בסכנת הכחדה. הגנים תוכננו להנאת המטייל על מנת שיגלה את נפלאות הטבע בינות השבילים והאיזורים השונים שלהם בסיום שיעור בישול צמחוני עם השפית נעמה. (ארוחת בוקר וערב) לילה במלון לנדס אין לאב.

 

יום 8 – ארנל – דון חואן -  – מעיינות חמים "פאראדייז" 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לאיזור ארנל הממוקם בחלקו הצפוני של מחוז אלחוואלה (Alajuela) קרוב לגבול עם ניקארגוואה. באיזור תוכלו למצוא מראות נוף מגוונים ומרהיבים. הר הגעש ארנל הוא האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים. עם ההגעה ביקור בחוות Finca Burio, לחוויה מקומית אותנטית. החווה הממוקמת כחמש דקות מהעיר פורטונה, בבעלות דון חואן חקלאי קוסטה־ריקני העובד בשיטות מסורתיות, מאסטר בגידולים אורגניים, שמבקרים מספרים שרק הפגישה עימו שווה את כל הסיור! דון חואן יוביל אתכם דרך מטעי פירות וירקות אורגניים אקזוטים, מקצתם לא מוכרים, ויספר על השימושים בגידולים אלו בבישול ובתעשייה ויתרונותיהם הבריאותיים. תוכלו לקטוף ירקות ופירות. החווה עצמה ממוקמת ביער ראשוני יפהפה, המושך באופן טבעי מינים רבים של בעלי כנף וחיות אחרות. בהמשך הסיור תחזו בתהליך המרתק של הכנת ה"גוארו", משקה חריף המופק מקני סוכר, ובמו ידיכם תכינו ותטעמו את משקה הדולסה המקומי המופק גם הוא ממיצוי קני הסוכר. לאחר מכן, סיור רגלי בפארק הלאומי של ארנל, הכולל עלייה בשביל הטוקאנים עד לנקודת התצפית המרהיבה על הר הגעש ארנל, האגם והמעיינות החמים, בהמשך נהנה ממעייניות חמים "פאראדייז. (ארוחת בוקר וערב) לילה במלון לנדס אין לאב.

 

יום 9 – חוף קאריו 

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לחוף קאריו שנמצא שמונה ק"מ דרומית לסמארה ונחשב לאחד החופים המדהימים ביותר של קוסטה ריקה. לילה במלון נאמבו (ארוחת בוקר וערב)

 

יום 13 – לשדה"ת – נתב"ג 
בשעות אחר הצהריים נסיעה לנמל התעופה בסאן חוזה בהתאם למועד הטיסה , משם נמשיך בטיסה חזרה לישראל. 
(ארוחת בוקר)

בתקופת הטיול עלול לרדת גשם - ולכן יש להצטייד במעיל ניילון נגד גשם

 

קרני צור – אסטרולוגית יחודית והוליסטית השואפת לחיבור אמיתי בין בני האדם לכוכבים. מפתחת את שיטת "האסטרולוגיה החדשה" שעיקרה עבודה עם אסטרולוגיה מדוייקת אסטרונומית וכוונון למסעו הרוחני של האדם. בעלת המכון לאסטרולוגיה הוליסטית ובית ספר לאסטרולוגיה און-ליין. יוצרת הקלפים האסטרולוגיים הנפוצים בעולם ומתורגמים
 

 

מסלול הטיול:

אז אנחנו מציעים גם וגם
בטיול המשולב המפנק שלנו, תקבלו  את השילוב המנצח בין נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי לבין התבוננות והתפתחות עצמית על ידי סדנאות ותכנים מעולם האסטרולוגיה החדשה: 
תכנים מועילים לחיים, כלים לאבחון ולריפוי באמצעות ידע הכוכבים, קריאות בקלפים האסטרולוגיים וכמובן – היכרות מעמיקה עם הכוכבים וכוחם על ידי תצפיות כוכבים בלילות.
בכל ערב ניפגש אחרי ארוחת ערב לסדנא עם קרני צור ונקבל כלים אשר ישארו עימנו זמן רב לאחר חזרתנו הביתה.

בכל ערב ניפגש אחרי ארוחת ערב לסדנא עם קרני צור בכל יום נושא חדש ומרתק.

 

יום 10-12 - חוף קאריו 

נופש וחופש נהנים מהחופים המדהימים של קוסטה ריקה במלון מדהים - יחד עם סדנא של שלמה דהרמה. לילה במלון נאמבו (ארוחת בוקר וערב)

 

מה לא כלול בחבילה:
- ביטוח נסיעות

- טיפים לנותני השירותים (50$ לאדם לכל הטיול)
- הוצאות בעלות אישיות

2 לילות - Hotel Rio Perlas Spa & Resort

מלון ריו פרלאס ממוקם במרחק של 5 ק"מ מהכיכר המרכזית של קרתגו (Cartago), ומספק בריכת שחייה עם מי מעיינות חמים, כמו גם ספא ומרכז בריאות, מרפסת, מיני בר ומכונת קפה, ומאוורר תקרה, יש בריכה חיצונית עם מים קרים, ובריכת שחייה חיצונית חמה. יש בריכה חיצונית עם מים קרים, ובריכת שחייה חיצונית חמה מקורה. ומסלולי טיולים וכן מסלולי צפרות

4 לילות - Nammbú Beach hotel

המלון נמצא במרחק של דקה מהחוף. המלון מציע גישה חופשית לחיבור אינטרנט אלחוטי וחדרים עם מיזוג אוויר. האורחים יכולים לטעום מנות מקומיות במסעדה. חדרי האירוח של מלון נמבו ביץ 'בונגלוס ביץ' מצוידים בטלוויזיה עם מסך שטוח. כל חדר הינו מצויד עם חדר אמבטיה פרטי, ואילו בחדרים נבחרים יש מרפסת. כל היחידות יספקו לאורחים מקרר ומזגן בחדרים. ארוחת בוקר קונטיננטלית הינה זמינה מדי יום.

ל 8 שפות, וכותבת הספר "Stories of Ancient Astrology". קרני אסטרולוגית מאז שנת 2000. מייעצת על פי המפה האסטרולוגית ומסייעת למאות אנשים בחיבור ליעודם הכוכבי. קרני מנחה מזה שנים רבות סדנאות אסטרולוגיה חווייתיות בארץ ובעולם: ארה"ב, אנגליה, הולנד, איטליה, טורקיה ועוד. קרני גרה במעלה צביה שבגליל, נשואה ואמא לשניים.
 

 

6 לילות - Lands in Love Hotel and Resort
המלון ואתר הנופש האקולוגי והצמחוני לנדס אין לאב, הממוקם ביער טרופי מכוסה עננים, נמצא במרחק של 32 ק"מ מ-סן ראמון (San Ramon). המלון כולל בריכת שחייה חיצונית וג'קוזי, גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי וחנייה בחינם. חדרי המלון כוללים טלוויזיה בכבלים ומאוורר תקרה. בחדר מיני בר ומכונת קפה. מסעדת המלון מגישה מיגוון רחב של מאכלים צמחוניים וטבעוניים מכל רחבי העולם. המלון כולל בר ומזנון.