דף הסברים לסדנאות
ברוכים הבאים לפסטיבל נומיינד ה-26 בים המלח

אין צורך להירשם לסדנאות, אך מומלץ להגיע 10 דקות לפני תחילת הסדנה למרחב בו היא מתקיימת. למעט הסדנא בספא בעלות 15 ₪ לאדם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אמיר יעקבי - מוזיקאי, מלחין ויוצר ז'אנר מוזיקת הטרייבל דאנס TRIBAL DANCE. נחשף לראשונה לטראנס השבטי במסעו באפריקה לפני מספר שנים  "קבלתי מתנה לחוות את אחד הטקסים העתיקים ביותר בעולם, רמת שחרור שלא ניתן לתארה במילים …" עם השנים חבר לד"ר ירון זפרן שאת עבודת הדוקטורט שלו עשה על "טראנס דאנס" וביחד החלו להעביר סדנאות ברחבי הארץ… "התהליך שאנשים עוברים בסדנאות מדהים אותי בכל פעם מחדש…". טכניקת הטראנס דאנס היום היא חלק חשוב במודעות לאורח חיים בריא יותר, ושמח.

 • טראנס דאנס - TRANCE-DANCE - טכניקה פשוטה המתאימה לכל אחד. מוזיקה של תופים אפריקאים, דיג'רידו- כלי נגינה אוסטרלי, עטופים במקצבים אלקטרונים. סדנת הטראנס דאנס- מעלה ומחזקת את אנרגיית החיים (ויטאליות) באדם, מרעננת, מחזקת ויוצרת שמחה. מחברת פנימה ומאפשרת מיקוד ובהירות ליצירת פוקוס וחזון. כלי הנגינה השבטיים היוצרים מוסיקה חיה- מחברים ומלווים את הקהל ומותאמים לצרכיו. (מועברת ע"י הטרייבל דאנס – יוגב חרובי)

 

 

אלון גל - מאמן אישי, שדרן רדיו, מוזיקאי וסופר, ובעלים של חברת תות תקשורת.

 • כוחות העל של האנשים הרגילים -  אנחנו מכירים אותם. אנחנו מסתכלים מהצד, משתאים נוכח היכולת שלהם להיות, להעז, להגשים. אנחנו מנסים להבין מה הסוד, מה הם הבינו שאנחנו לא. אנחנו מכנים אותם ״ברי המזל״, אלה שקיבלו מתנות עצומות. הם אחרים, לא כמונו. אז זהו שלא. בכל אחד מאיתנו חבוי גיבור על, כזה שיכול להתעלות, להגשים, לפרוס כנפיים. מהם כוחות העל וכיצד לשחרר אותם בתוכנו? במשך שני עשורים מלמד ומטמיע אלון גל בקרב אנשים, משפחות וארגונים את שיטת ״כוחות העל״. במהלך השיחה טווה אלון כבחוט קסם את פשטות הכלים וזמינותם עבורנו. עוד מוזמנים המשתתפים להתעמת, לשאול ולהתנסות בכלים הלכה למעשה.

 

קרן כהן - מורת דרך תודעתית, מייסדת קייסי קולג'. מפיצה את שיטת ההו'אופונופונו בדרך ייחודית המשלבת בין המדע לתודעה, מנחה סמינרים, ריטריטים ומפגשים תודעתיים

 • בדרך ההו'אופונופונו - למה ואיך להפוך את השיטה לדרך חיים ולהרוויח איכות חיים חדשה? מהי השיטה, מתי משתמשים בה? מה קורה במוח מבחינה פיסיולוגית כשמשתמשים בשיטה? איך אמירת 4 משפטים מחוללת שינויים ממשיים במציאות כולל שינויים בתגובות, בדפוסי התנהגות ובדפוסי חשיבה - ההסבר המדעי. למי זה 'לא עובד'? איך משפיעים על כמות הכסף בחיים?
 • לחיות בשלום - איך ליצור שלום בכל מערכת יחסים בעזרת הו'אופונופונו? ואם מגיעים לפירוד, איך להצליח להיות גרושים ומאושרים? איך בעזרת השימוש בהו'אופונופונו משפיעים על התנהגות בן הזוג מבלי לדרוש ממנו להשתנות? איך מדייקים את משפטי הניקוי בכל המצבים שמתעוררים?

 

חיה כספי - מחלוצות הטנטרה בישראל, מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות. מרצה ומנחה את הקורס השנתי ל"מיניות הוליסטית" במכללת "תלתן"/"בר-אילן" בת"א. מנחה סדנאות ל"מיניות הוליסטית – דרכו של האדם השלם", ניאו-טנטרה, אהבה עצמית והתפתחות אישית משנת 2000 בארץ ובעולם. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות, נשים וגברים. הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר "אמנות האקסטזה המינית"), SkyDancing Tantra School, U.S.A,  עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול. מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות.

 • ניאו-טנטרה - גישה הוליסטית לאדם כגוף, רגש ורוח וביטוי לתשוקה, כתשוקה לחיים. מה כל כך רוחני במין ואיך נוצרה אסכולה שקידשה את המיניות כדרך רוחנית. מה ההבדל בין מיניות רגילה למיניות טנטרית? למה אינטימיות רגשית קודמת לאינטימיות פיזית? אענה על כל שאלות מעניינות אלו ולאחר מכן נחווה תהליכים להמחשה. אף פעם לא יקרה משהו לא נוח או לא נעים, ההיפך, המרחב נעים, מקבל ומחבק. בואו לחוויה מלמדת ומרתקת שתשאיר בכם חותם. הסדנה פתוחה לנשים וגברים (פנויים/ות, זוגות). 
 • עוצמת הנשיות - הסדנה מיועדת לך. את, שיודעת שבתוכך שוכנת אישה עוצמתית שמחכה להתעורר ולהתחבר לעוצמה הנשית, העגולה, הרחמית, האינטואיטיבית, והיוצרת חיים, תרתי משמע. נתחיל את הסדנה בשיחה על מהי נשיות. מי הייתה המודל הנשי שלי בבית. מהן ההתניות שירשתי ואיך זה בא לידי ביטוי ביחסים עם עצמי והסביבה. נעבור לתהליכים חווייתיים שאותם נתחיל בריקוד בטן וחיבור לגוף בתנועה. נמשיך לתהליך עם אנרגיית הרחם ליצירת שינוי. נתרגל איך ליצור אינטימיות עם עצמי ובן/ת זוג. מהו טקס טנטרי ואיך יוצרים מרחב מקודש. סדנה חובה לכל אישה.
 • לאהוב - מהן אמונות השורש שקיבלנו כ"נדוניה" מהבית שבו גדלנו. איך אמונות כמו אהבה = דחייה/נטישה, אהבה = חוסר אמון, ועוד אמונות שאציג בפניכם מונעות מאיתנו לחיות בלב פתוח ומשפיעות על בחירת בן/בת זוג מסוימים. איך בפועל המציאות משקפת אמונות אלו? האם אנו מונעים מעצמנו הזדמנויות רבות בגלל פחדים ואמונות כמו אהבה = סכנה/ אכזבה / בגידה, אני = ביטול /מחיקה? איך עוקרים אמונות שורש ויוצאים לחיים חופשיים של ביטוי אותנטי וחירות פנימית להיות אני. מהו עיקרון השיקופים ואיך המציאות תשתנה כאשר המקור (אני) ישתנה. סדנה חובה עם תובנות עמוקות לגבי הקשרים שלנו עם עצמנו ועם בני/בנות זוג. הסדנה פתוחה לנשים וגברים (פנויים/ות, זוגות). 

 

אביב שטרית - מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. מלווה אישי ומאמן הוליסטי. מרצה ומנחה סדנאות חוויתיות לקבוצות וארגונים. ארכיטקט ויועץ פנג שוואי בכיר.

 • הליכת מלאכים - לצלול פנימה אל האמת שבלב, אל חוויה שמימית ואקסטטית של יחד ולפתוח את השער לאהבה אינסופית... הליכת מלאכים הינו תהליך מונחה בשילוב מגע, של הענקה וקבלת חום ואהבה ללא תנאי, המלווה במוזיקה שמימית. מביא ריפוי לגוף ולנשמה. הסדנא לא מינית ומתאימה לגברים ונשים.
 • התהוות - שפע והגשמה - מהו הסוד של בעלי השפע? מהי השפעה אוהבת ובריאה? מהו ייעוד חיי? מה משמח אותי באמת? ומדוע הכרחיים אמון והודיה ליצירת שפע? בהרצאה פתוחה ותרפיה חווייתית, נקבל תשובות מעשיות לשאלות אלו, נכיר את חוקי היצירה האוניברסליים, ונקבל את מפתחות השפע הייחודיים שלנו.
 • דרך האהבה - "אני אהבה", זו אינה הצהרה נסיבתית, אלא בחירה הווייתית. מוזמנים למסע מפעים בין צלילים וצבעים, בתנועה ומגע, החוצה ופנים - להכיר באהבה כדרך חיים. סדנת תרפיה חווייתית הפותחת דרך לריפוי והגשמה מחדש.

 

יובל בנטמן – מטפל גופנפש ומנחה סדנאות  - חוקר וחי את אומנות הטיפול באנשים, דרך הקשבה לגוף((focusing, ריפוי בנשימה((rebirthing, מגע וביטוי קולי.   עובד עם אנשים במסלולים עוקפי שכל, המאפשרים יציאה מאזורי הנוחות ומפגש עם החלקים בתוכנו המבקשים ריפוי. מוסיקאי – משתמש במוסיקה וקול ליצירת תדר ריפוי ועבודה קבוצתית. מטפל בקליניקה בגבעתיים

 • ריפוי בנשימה - הנשימה יודעת את סודות החיים, כמו שהנשמה שלנו יודעת את המסע אליו היא באה.  הנשמה, קוראת לנו לצאת לדרך, לגלות ולקלף אט אט שכבות של התנגדות ופחד, היא דורשת התמסרות ואמונה ומובילה אותנו בחסד ובחמלה אל הריפוי לו היא זקוקה. הנשימה היא מורת הדרך, יומיומית ורוחנית, מפיחה חיים חדשים ומזינה את הנשמה בכל רגע ורגע. מזמינה אותנו לחבור אליה למסע.
 • מקורות הקול והנשימה - מסע ריפוי בקול ונשימה - נתחבר פנימה ונפגוש את הביטוי היצירתי שקיים בנו, נחשוף את מעמקי הקול האותנטי, הראשוני, חסר המאמץ. נלמד לנשום ולהרפות, להקשיב עמוק פנימה, ולתת לקול שמבקש ביטוי להתגלות. דרך המפגש עם צלילים, מוסיקה, תנועה ונשימה נחווה חוויה יוצאת דופן של נוכחות ברגע, וביטוי אותנטי ומשוחרר.

טאריקה - היא היפנותראפיסטית מוסמכת, מטפלת NLP וחברה במועצת ההיפנותראפיסטים האמריקאית וכן באיגוד הבינלאומי של NLP. הוכשרה במרכז המדיטציה הבינלאומי של אושו ע"י רוג'ר וייזי וע"י גרטה מילדנברג, שניהם היפנותראפיסטים מוסמכים מובילים בתחומם בעלי שם בינלאומי. טאריקה עובדת עם אנשים במשך למעלה מ -10 שנים , מטפלת במפגשים פרטיים ליחידים ולזוגות כמו גם מנחת קבוצות , מדיטציות ומדיטציה AUM במרכזי אושו שונים ברחבי העולם. מנהלת קליניקה בת"א ובפרדס חנה, לומדת ומתרגלת בודהיזם טיבטי, התורם להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה

 • דפוסים של אהבה - הכמיהה לאהוב ולהיות נאהב משותפת לכולנו, יחד עם זה אנחנו עדיין מוצאים את עצמינו באותם מצבים שחוזרים על עצמם: בין אם בזוגיות, בחברה, במשפחה, פועלים מתוך אותן אמונות ישנות, פחדים, קולות מן העבר, חווים חוסר סיפוק ותסכול מבטיחים לעצמינו להשתנות- אבל ללא הצלחה. נשמע מוכר? אז מהי אהבה עבורי? מה מונע ממני להתמסר לאהבה כמו שהייתי רוצה? במפגש זה, תוך שימוש בטכניקות של טראנס-מדיטציה ו NLP , נזהה דפוסים חוזרים, לא מודעים, של אהבה בחיינו ונגלה את היכולת שלנו לאהוב ולהיות נאהבים, ממקום משוחרר, טבעי ופשוט.
 • מדיטציית AUM - מסע בין הרגשות, בו נחזור ונרגיש את אותם רגשות שהדחקנו, שפטנו, עיוותנו ומנענו מעצמינו להרגיש. נאפשר לעצמינו להוריד את המסכות והשריון שבנינו במשך שנים, בסביבה בטוחה ותומכת, עם הרבה חברים לדרך, נאפשר לבודהה בפנים להיחשף, זה שמעבר לכל הסיפורים והדרמות, חופשי ומאושר. נא הביאו עמכם בקבוק מים אישי מסומן בשמכם
 • איזון גוף תודעה -רובינו אנשים עסוקים, מתאמצים דוחקים בעצמנו ,לוקחים את גופינו כמובן מאליו ומבינים שאין זה כך רק כשמשהו בו אינו כשורה. בסדנה זו נחזור אל עצמנו, ונעסוק בהתחברות מחדש עם הגוף, תוך שימוש בדמיון מודרך, שיתוף תת המודע בתהליך של ריפוי הגוף, הנפש ושחרור מהרגלים מזיקים.

 

גבריאלה זמל - עלתה מארגנטינה לפני שנים וביססה את מעמדה בארץ כשם דבר בתחום ריפוי דרך גוף נפש, כמטפלת בתחום ההוליסטי והתרפיה – וכמנחת סדנאות ותיקה התמחתה בשיטות שונות – פסיכותראפיה (קונבנציונאלית והוליסטית), פסיכודרמה, אלבאום, טנטרה תראפיה, ד"ר נאדר בוטו מדיטציית אושו.

 • ביודנסה - ביודנסה זה לרקוד את הכאן ועכשיו, האושר קיים בתנועה ברגע הזה מה שנותן לנו את הדחף לקום בבוקר וליצור שינוי מתוך אמונה והקשבה לפוטנציאלים שלנו! אני רוצה לתת לכם מהחוויה של הביודנסה ששחררה אותי לבחור בחופש ובאושר".

אילנית יששכר - מטפלת בכירה בשיטת עוצמת הרכות. עולמי המקצועי מורכב ממספר מחוזות שונים ומרתקים. בנוסף להיותי מטפלת ב"עוצמת הרכות", אני מנהלת מעבדת טקסטיל בחברת אופנה מובילה, ופועלת כבר למעלה מ-12 שנים כמאמנת אישית ומנחת פורומים וסדנאות. אני משלבת בעבודתי מגוון כלים שרכשתי במרוצת השנים ב”עוצמת הרכות”, ב”לנדמרק אדיוקיישן” ובלימודי הסמכה לטיפול ברייקי (1+2). הייתה לי הזכות להיות תלמידתה הישירה של ד”ר טובי בראונינג, מפתחת השיטה. מאז החלתי לטפל, צברתי ניסיון רב בעבודה עם חולי סוכרת ואוכלוסיית הגיל השלישי, וכן בסיוע למטופלים המתמודדים עם קשיים בתחום הזוגיות והתקשורת הבין אישית.

 • עוצמת הרכות – הילד הפנימי - חיים את הילד הפנימי וההורה הטוב, משחקיות, קלילות, כאן ועכשיו, כמו שילד מגלה וחוקר את העולם: כל הזמן בתנועה, כל הזמן זורם, מחשב מסלול מחדש (לא נתקע), מנסה שוב ושוב – ומצליח! אנו ניתן לילד הפנימי שבנו להשתולל , לנוע, ולהתאהב בנו מחדש! בחלק השני נתנסה בהפעמה (נענוע של הגוף בקצב לב העובר) של עוצמת הרכות : נלמד רצף הפעמות בסיסי (ומשחקי), ונתרגל זאת בזוגות . הזדמנות לפגוש את הילד הפנימי לשחק איתו, להקשיב, לאהוב, ולחוש איך מרגיש לי ומה אני בוחר לחיי.
 • עוצמת הרכות - כגשר לזוגיות הרמונית - נולדנו לשמחה, הנאה ורכות !  סדנה עם רכות וגילוי העוצמה שבה, ככלי ריפוי למערכות היחסים שלנו בחיים ובראש ובראשונה עם עצמנו. הנשי והגברי, היין והיאנג הזדמנות נהדרת למפגש מרגש, לדו-שיח אמיתי וקרוב. מהי זוגיות בריאה? מהם התנאים לזוגיות בריאה ומאושרת? האם רק כשנמצא בן זוג מושלם - נוכל להיות באמת מאושרים בזוגיות שלנו? מה החלק של כל אחד מאתנו בזוגיות, מה כל אחד יכול לעשות בינו לבין עצמו? בסדנה יש לנו הזדמנות לזהות את הזוגיות שלנו, קודם כל עם עצמנו ואח"כ עם החוץ, לפגוש את גופנו והפעם ממקום רך ועצמתי. הקשר הזוגי מתחיל מבפנים.

יגאל קוטין ND . נטורופת מטפל איורוודי והרבליסט קליני. מרצה בכיר במכללת רידמן.  מומחה בניקוי רעלים, צמחי מרפא ותזונה.

 • צמחי עוצמה - "הסודות" של עולם הצמחים לצמחי מרפא מיוחדים המשמשים לחיזוק האנרגיה החיונית של גופינו, לחיזוק מערכת החיסון, לחיזוק און מיני, יכולת חשיבה וזיכרון.
 • ניקוי רעלים וצום מיצים  - ישנם שיטות רבות לניקוי רעלים. בינן שיטות קיצוניות. החל מצום מלא וצום מיצים ועד חוקנים שונים מעולם הרפואה ההודית ותהליכי ניקוי יוגיים שונים.

 

ז'יוואני - כמעט ועזב את עולם המחשבים לטובת עולם הרוח והנפש. מנחה מדיטציות, מטפל בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית (בוגר המסלול לאיזון גופנפש ברידמן) ובביו-אנרגיה, ולפעמים גם מנגן בקלרינט.. ממפיקי פסטיבל נאטארז'!

 • מדיטציית No-Dimensions - מדיטציה בתנועה המשלבת אלמנטים מהריקודים המקודשים של גורדייף והמחול הסופי, איזון, דיוק, נוכחות, זרימה, שחרור והתמסרות בתנועה.
 • מדיטציית קונדליני - הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זוהי מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחררים מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. בשלב האחרון - הרפיה ומנוחה.

רותם הירש מגיעה מרקע במחול מודרני, קלאסי, ג'אז, אפריקאי ופרסי-סופי. השתתפה בפרוייקטים והופעות עם כוריאוגרפים מהארץ ומחו"ל. בשלוש שנים האחרונות מופיעה בהודו עם שתי להקות בוליווד- navdhara, zenith  כיום רקדנית בלהקת מיומנה.

 • ריקוד אפרקאי  - ריקוד אפריקאי אותנטי, מקפיץ ואנרגטי המגיע אלינו ממערב אפריקה. סגנון זה מלווה בתיפוף חי. המוזיקה מלאת אנרגיה וקסם. הקצב אינטואיטיבי וטבעי ממש כפעימות הלב. ישנה תקשורת ייחודית, הקשבה ודו שיח בין הרקדן למתופף.
 • בוליווד - בוליווד!!! כמו הוליווד רק בהודו :)כמעט בכל סרט הודי תמצאו כמה שירים וריקודים שזורים באריג צבעוני בעלילת הסרט. הריקוד הבוליוודי משלב תנועות מחיי היומיום, ריקודי הפולקלור והריקודים הקלאסיים. משוחרר כיפי זורם מלאאא בקצב אנרגיה רגש והומור. שמחה להזמין אתכם לבוא להשתגע בהינדי :) גברים נשים מוזמנים כאחד

ענת גולד - תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה, בסגנון הזורם של קאליריי טרי-יוגה. מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, פועלת להביא לישראל את מיטב המורים בעולם לטרי-יוגה ומקיימת סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה. מאות תלמידיה של ענת יודעים לספר על המקצוענות לצד הרכות והרוגע שהיא מביאה איתה אל התרגול. מוסמכת להוראת אשטנגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. בנוסף ענת מטפלת בוואטסו ובוואטראדנס, ומאמינה בחיבור המדהים והמרפא של יוגה, מים וצליל.

 • וואטסו בספא בלילה - שיטת טיפול המשלבת מגע רך בשילוב לחיצות שיאצו ועיסוי. בסדנה נתמוך אחד בשני בציפה, ברכות ובאהבה. נלמד טכניקה המאפשרת לנו להתפנק ולפנק בכל מקום בו תפגשו מים חמימים ונעימים. הגוף צף ונמתח, הנפש נרגעת והשרירים משתחררים, מתח ולחץ נשטפים במים ברכות ובטבעיות בזכות הקשבה.
 • יוגה על הבוקר -בשיטת הטריו יוגה הטרי-יוגה כוללת מעל אלף מודרות, אסנות, ופראנהיאמה. השיטה פותחה ע"י יוגיני קאלי ריי, בעלת הכרה בינלאומית ומעיין השראה לאינספור מתרגלים בארץ ובעולם. השיטה מאחדת נשימה ומודרה עם אסנה דינאמית ומתמדת (תנועה), כדי ליצור זרימה מוגברת של פראנה (נשימה). התרגול הוא פעולה של הרפיה, תנועה גלית בעמוד השדרה וצמצום התנועה. ככל שתנועת הגוף, הנשימה והריכוז מתמזגים, כך הזרימה הפנימית האנרגטית הולכת וגוברת.

 

עדי אלבחר - מוזיקאית יוצרת, מנחת סדנאות ומורה לקול ורוח. זמרת וירטואוזית ייחודית במגוון שפות וסגנונות, מנגנת בגיטרה, מלחינה, כותבת טקסטים, ומופיעה ברחבי הארץ במגוון סגנונות ושפות לקהלים מגוונים. מנחת קבוצות נשים והעצמה בשיטת ימימה ו-NLP, בוגרת בי"ס רימון במגמת הלחנה וביצוע.

עדי תנגן לנו קבלת שבת בשישי בערב וטברנה יוונית בחמישי בפתיחת הפסטיבל.

 

כרמית ריקליןאשת הקשת, נולדה בי כבר בשנת 2013, בעצם יותר מדויק לומר שהיא נעורה משנתה, כיוון שהייתה בי תמיד, בחיים אלה, ובאלה שקדמו להם. ועכשיו ערה היא, זוהרת ונוצצת, ורוצה כל כך להאיר ולהעיר את כל צבעי הקשת שלכם. אשת הקשת, נולדה בי כבר בשנת 2013, בעצם יותר מדויק לומר שהיא נעורה משנתה, כיוון שהייתה בי תמיד, בחיים אלה, ובאלה שקדמו להם. ועכשיו ערה היא, זוהרת ונוצצת, ורוצה כל כך להאיר ולהעיר את כל צבעי הקשת שלכם. סיימתי את מסלול ההכשרה המלא למטפלים של שיטת המסע שפיתחה ברנדון בייס (The Journey), סיימתי לימודי אימון באמצעות אומנות CTA על-פי שיטת ד"ר בלה נוביצקי, וכן לימודי הנחיית קבוצות, ובנוסף העשרתי את ארגז הכלים עם לימודי תקשור אצל דורית ישראל, אבחון במעגל צבעים אינדיאני אצל רותי טל ולימודי הילינג למוריאני אצל חני יזרעאלי-נוי.

 • - NIA טכניקת תנועה המאפשרת לנו להיות נוכחים בתחושות הגוף, להעצים אותן, לרקוד ולחגוג אותן כאילו לא היה עבר וכאילו אין מחר... הכל מתנקז לרגע הזה, וברגע הזה נחווה את הגוף והתנועה, את המפגש עם עצמי ועם מי שסביבי. חוויה הוליסטית המשלבת בין ריקוד ומוסיקה נפלאה ומביאה לתחושת שחרור ואף התעלות.

עמית חיים - בת 47, מטפלת ומנחת סדנאות מודעות ב- 17 שנה האחרונות. ריקוד ותנועה הם האהבה הגדולה שלי, התרפיה שלי, השמחה והשקט שלי ואני שמחה להעביר את החוויה הזו הלאה.

 • חיבורים בתנועה - בסדנה נחווה חיבור פנימי, חיבור לאחר, וחיבור לעולם תוך כדי תנועה. נרקוד ונחווה סוגי ריקוד שונים ממדיטציה בתנועה, נחווה שמחה גדולה על היותינו בני אנוש ונגיע עד למסיבת ריקודים סוערת! "חיבורים בתנועה" מאפשרת לנו לנוע בגוף ובתודעה בין הפנים לחוץ, לזהות דפוסים ולשנותם באותו הרגע.. סדנה כייפית ומשחררת ויחד עם את מאפשרת התבוננות מודעת.

DJ Groover - מדבק בשמחתו ובעושר המוסיקלי שהוא מביא איתו. הסטים שלו מאופיינים בגלים של אהבה לקהל הרוקד עם המון רגישות, דמיון, גרוב ושימחה דרך מגוון אינסופי של צלילים, מקצבים וסגנונות מוסיקליים. נותן ממשנתו בכל פינה בארץ בפסטיבלים, סדנאות, מסיבות ואירועים שונים. לא תוכלו לפספס אותו עם מוסיקה מלטפת ועוטפת ועד ריקודים סוערים – מכל העולם וכל התקופות. גרובר ינגן לנו בפסטיבל את מסיבת שישי - וגם מסיבת בריכה.

אברהם בן אור - מטפל הוליסטי רב תחומי מנחה סדנאות קורסים ותהליכי מודעות ברפואה הוליסטית.

 • מדיטציה עם קערות טיבטיות - צלילי הקערות הטיבטיות מושתת על תדרים וויברציות של היקום ולכן הם בעלי צלילים ראשונים בראשיתיים הקשורים ומחוברים לויברציות עליונות המקיימות את היקום ואת העולם ולכן הם עוצמתיות ביותר נשלב אותם יחד עם מדיטציית בוקר.

 

הופעה מרכזית שישי בערב 20:00 במרחב נומיינד

גברת רביע – סטנד אפ קורע מצחוק

כל הכרטיסים לפסטיבל אזלו (כולל כרטיס לפעילויות בלבד)
מוזמנים להרשם לפסטיבל הבא - לפסטיבל נומיינד אביב במלון נווה אילן ב 4-6 באפריל
לפרטים לחצו כאן

      נומיינד הפקות - פסטיבלים וטיולי תוכן בארץ ובחו"ל. כתובת: מנחם בגין 5 יהוד,
      טל 058-6244115 | אמ
ייל: [email protected]  |  אתר: www.nomind.co.il