נומיינד הפקות - פסטיבלים וטיולי תוכן בארץ ובחו"ל. כתובת: מנחם בגין 5 יהוד,
      טל 058-6244115 | אמ
ייל: [email protected]  |  אתר: www.nomind.co.il

הליכת מלאכים - לצלול פנימה אל האמת שבלב, הליכת מלאכים הנו תהליך מונחה בשילוב מגע, של הענקה וקבלת חום ואהבה ללא תנאי, המלווה במוזיקה שמימית. מביא ריפוי לגוף ולנשמה. הסדנא לא מינית ומתאימה לגברים ונשים 

ז'יוואני כמעט ועזב את עולם המחשבים לטובת עולם הרוח והנפש. מנחה מדיטציות, מטפל בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית (בוגר המסלול לאיזון גופנפש ברידמן) ובביו-אנרגיה

מדיטציית No Dimensions  מדיטציה בתנועה המשלבת אלמנטים מהריקודים המקודשים של גורדייף והמחול הסופי. איזון, דיוק, נוכחות, זרימה, שיחרור והתמסרות בתנועה.

מדיטציית קונדליני - הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון הרפיה ומנוחה.

ריו אביירטו – במים  - התנסית בעבר בריקוד במים? נחשפת לאיכות השונה של התנועה? שמת לב שהמוסיקה והמדיטציה מקבלות גוון אחר? הכלים הפשוטים של ריו אביירטו (תנועה, מוזיקה, קול ומגע) מקבלים נופך נוסף במים - הנהר הפתוח זורם מוחשית. התנועה מתרככת, זוויות הגוף מתעגלות, המפרקים נעשים גמישים יותר, חוליות הגב מתרחקות זו מזו, המתח והכאב האגורים בגוף – מתפוגגים. מצד אחד נרקוד באנרגיה משתנה, מצד שני נזכה להיות מטפלים ומטופלים ונרוויח רגיעה עמוקה עם איכות של ריפוי והקלה ומצד שלישי – אה, שם טמונה ההפתעה.... בסיום הסדנה ניפגש במעגל ונסמן את מה שזקוק לסימון. 
 
ריו אביירטו - חזרה לילדות - נתרפק על הילדות בדרך משעשעת: ניזכר איך התפתחנו תנועתית. נשחק כילדים, נשתטה, נסיט הצידה את המבוגר האחראי (אני אקח את התפקיד הזה...) נרקוד בפשטות, בשמחה, בשחרור, בלי צורך ללמוד שום טכניקה מלומדה. בעיקר - החיוך לא ימוש מהשפתיים ומהלב... 

רונית אידלמן מנחת סדנאות בסטודיו, בטבע ובמים וגם מטפלת במים.
לא רקדנית אבל רוקדת, לא אתלטית אבל ספורטיבית, לא ילדונת אבל צעירה, עליצה כרונית אבל רצינית, לא זמרת אבל שרה, או יותר מדויק - נושאת קולי ברמה (גם מתחת למים...). זורמת....

אנה קניאל - אמנית, רקדנית וכוראוגרפית. נסעה למקומות הכי אקזוטיים בעולם
על מנת לחקור ולהעמיק בסגנונות מחול והקצב האותנטיים. הגיעה עד מערב אפריקה וקובה. למדה והשתלמה אצל מיטב המאסטרים במאלי, קובה, אירופה וניו יורק.
  בעלת תואר ראשון בתקשורת ותעודת הסמכה מ"וינגייט". לקחה חלק בהרכבים
  "בנגורה" ו"רידמאניה". כיום מופיעה באופן עצמאי, כוראוגרפית של הצגת ילדים
     "רויבוי" מלמדת ומעבירה סדנאות. מתמחה בסגנונות האפריקאי והקובני.

סלסה  קובנית - בשילוב תיפוף גוף- סדנת סלסה עם אלמנטים של קצב ותיפוף על הגוף. ריקוד שמתאפיין בתנועות אגן ועבודת רגליים. סגנון סקסי ועם תיפוף גוף נתבל אותו באקסטרה קצב. יהיה שמח! 

ריקוד אפרקאי  - ריקוד אפריקאי אותנטי, מקפיץ ואנרגטי המגיע אלינו ממערב אפריקה. סגנון זה מלווה בתיפוף חי. המוזיקה מלאת אנרגיה וקסם. הקצב אינטואיטיבי וטבעי ממש כפעימות הלב. ישנה תקשורת ייחודית, הקשבה ודו שיח בין הרקדן למתופף.

הולכת בדרך, מנחה קבוצות מדיטציה ומודעות אישית ברוח אושו והיומניברסיטי, הנחתה מדיטציות במרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הוסמכה ע"י וירש להעביר את תהליך מדיטציית ה-aum ותהליכים שונים מבית היומניברסיטי, מטפלת בעיסוי טיבטי, מדריכת טיולים בארץ, ובוטנאית צמחי מרפא.

מדיטציית AUM - מסע בין הרגשות, בו נחזור ונרגיש את אותם רגשות שהדחקנו, שפטנו, עיוותנו ומנענו מעצמינו להרגיש. נאפשר לעצמינו להוריד את המסכות והשריון שבנינו במשך שנים, בסביבה בטוחה ותומכת, עם הרבה חברים לדרך, נאפשר לבודהה בפנים להיחשף, זה שמעבר לכל הסיפורים והדרמות, חופשי ומאושר. נא הביאו עמכם בקבוק מים אישי מסומן בשמכם למדיטציה!

קונסטלציה משפחתיתהקונסטלציה המשפחתית הנה שיטת תרפיההמביאה עמה סדר וראייה בהירה לתהליכים/טראומות משפחתיות שהתרחשו בעבר ושהשפיעו במודע ושלא במודע על דפוסי ההתנהגות המנהלים אותנו כיוםבמהלך המפגש נעסוק ונחקור נושאים שקשורים למערכות יחסים, מחלות וכאבים כרוניים, קריירה וכסף וחוויות טראומטיות.

פריידי מרגלית - מייסדת שיטת מטא פסיכולוגיה, מומחית לתכנות התודעה ועומדת בראשה של קהילת מרחב מודעות, קהילה של אלפי אנשים מגשימים, ובת זוגתה אלימור הניג - הידועה כד"ר FEAR, מומחית לטיפול בפחדים וחרדות בשיטת המטא פסיכולוגיה.  שתיהן חיות את השליחות המשותפת ומבקשות לחולל שינוי חברתי אמיתי, כזה שיאפשר לכל אדם לייצר לעצמו גן עדן!

אלימור הניג - ד"ר FEAR, מומחית לטיפול בפחדים וחרדות בשיטת מטא פסיכולוגיה ובת זוגה של פריידי מרגלית.

לצאת מהמטריקס - לא ניתן להסביר מהו המטריקס, 
אתה צריך לראות ולחוות אותו בעצמך...

 

מהו הדבר שגורם לאחד להצליח, בעוד האחר מדשדש ומחפש את עצמו?

מה זה שמכתיב אם נחיה באהבת אמת או בחיפוש תמידי אחריה?

בהרצאה נבין מהי התודעה וכיצד היא מנהלת את הבחירות שלנו, 

נטמיע את תדר מלכות, מצב תודעתי של בטחון עצמי ותחושת מלכות.

שיר סופר - מחלוצי זמרי האוברטונים בישראל ואחד מזמרי האוברטונים המובילים במערב, במשך 20 השנים האחרונות ערך מאות סדנאות בארץ ובעולם, חלק מהלימוד שלו נערך במונגוליה שם למד פרט לשירה גם כלי מיתר מונגולים. מפתח שיטת הטיפול-"קול וצליל", מנגן בהרכבים שונים – עשב בר, amrita, noor ,שיר לשלמה ועוד

סדנת צלילים עיליים - (אוברטונים) – הצלילים העיליים אוברטונים נחשבים לשירה המופלאה ביותר בעולם, הנשמעת כ שירה בשני קולות סדנא ללימוד והפקת צלילים עיליים אוברטונים בטכניקות שונות  ללא מאמץ, שימוש באוברטונים להפקת מנגינות ברורות אימפרוביזציה וטיפול  היכרות מעמיקה עם כלי נגינה המפיקים אוברטונים

סדנת צלילים מרפאים - מסע אל עולם הריפוי של המוזיקה, בכלי מיתר  עתיקים, גונגים, קערות טיבטיות  קולנים לטיפול, כלי נשיפה ושירת צלילים עיליים 

דורון ליבשטיין - המנטור של המנטורים, יזם, מרצה וסופר – הבעלים של Mentors channel, WellBe התחלה חדשה , כתב ביחד עם אשתו  את הספר בדרך למעלה, בעבר היה בכיר במיקרוסופט העולמית , מנכ״ל MSN ויו״ר הפורטל תפוז

שירי ליבשטייןמומחית להגשמה בארבעה רבדיםמחברת הספרים ״כשתהיי גדולה תביני״ ו ״ בדרך למעלה״ ,מרצה,  מטפלת ומאמנת יחידים וקבוצות, בעלת MA בדרמה-תרפיה, והכשרות נוסופות: הפנותריפה, טרילותפיה, וויס דיאלוג, וייעוד אמיתי. שותפה בחברת מנטורס צאנל.​ www.shiril.co.il

ללכת בדרך שלך - איך לחיות את החיים שתמיד רצינו, לדעת מי אנחנו ומה אנחנו רוצים? להרגיש שאנחנו מנהיגים את חיינו בנקום להיות מנוהלים על ידי אנשים ונסיבות – התוצאה היא שפע, בריאות, הגשמה ואהבה

קרני צור - אסטרולוגית יוצאת דופן המביאה את התדרים הכוכביים אל החיים.
    מייעצת ומדריכה על פי המפה האסטרולוגית, מלמדת אסטרולוגיה לכל הרמות
     ומעבירה סדנאות לקהל רב ברחבי העולם. יוצרת הקלפים האסטרולוגיים אשר זכו
        להצלחה בעולם ותורגמו לשפות רבות.

דרך הכוכבים להגשמת משאלות - בסדנה ייחודית זו נערוך היכרות עם תדרי הכוכבים השונים דרך תרגילים, שאלות ומדיטציה, ונכיר דרך טבעית להוצאת החזון שלנו לפועל. סדנה עוצמתית ו"מפילת אסימונים", המלמדת גם כלי חשוב שאפשר להשתמש בו עוד ועוד בחיינו. הביאו עימכם כלי כתיבה.

DJ Groover - מדבק בשימחתו ובעושר המוסיקלי שהוא מביא איתו.

הסטים שלו מאופיינים בגלים של אהבה לקהל הרוקד עם המון רגישות, דמיון, גרווב ושימחה דרך מגוון אינסופי של צלילים מקצבים וסגנונות מוסיקליים.
נותן ממשנתו בכל פינה בארץ בפסטיבלים, סדנאות, מסיבות ואירועים שונים. לא תוכלו לפספס אותו עם מוסיקה מלטפת ועוטפת ועד ריקודים סוערים – מכל העולם וכל התקופות

גרובר ינגן לנו בפסטיבל את מסיבת שישי - וגם מסיבת בריכה 

Now I Am  -   NIANIA הנה טכניקת תנועה המאפשרת לנו להיות נוכחים בתחושות הגוף, להעצים אותן, לרקוד ולחגוג אותן כאילו לא היה עבר וכאילו אין מחר... הכל מתנקז לרגע הזה, וברגע הזה נחווה את הגוף והתנועה, את המפגש עם עצמי ועם מי שסביבי. חוויה הוליסטית המשלבת בין ריקוד ומוסיקה נפלאה ומביאה לתחושת שחרור ואף התעלות.

ניצן גנץ - בשנת 2008 באופן מקרי התוודעתי לשיעור "ניה" והרגשתי שוב את אותה התרגשות ואותן עוצמות של הנאה ילדותית וידעתי שאסור לי להרפות. הרגשתי כאילו המציאו את הטכניקה במיוחד בשבילי - התחברתי ישר לתנועות שחשתי באופן כ"כ טבעי בגופי, לפילוסופיה העומדת מאחורי השיטה, למהות ובעיקר לעצמי. בעלת חגורה חומה, אני מלמדת גם פילאטיס ומשלבת את עקרונות השיטה בשיעורי הניה. בשיעורים ובסדנאות אותם אני מעבירה אני מביאה את כל הכלים שרכשתי במהלך השנים- ניה, פילאטיס וכן כלים מעולם הפסיכולוגיה וההנחיה.

להיות נהר - סדנה על כוחה של הכתיבה האינטואיטיבית ועל האפשרות להיות נתיב למילים הרוצות לעבור דרכנו החוצה. בהשראת "יומן כתיבה - מסע במילים 365 ימים" מאת חגית אלמקייס לתת למילים לזרום דרכך, כמו המים הזורמים באפיק הנהר.

איפה את בילבי? - סדנת כתיבה אינטואיטיבית וביבליותרפיה בעקבות בילבי הילדה הנצחית. מסע במילים אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הדמיון, הבידיון והאמת שנמצאת מתחת להכל. נפליג אל החופש, אל מחוזות הדמיון, נשבור מוסכמות, נפרוץ מחסומים, נעז להיות מקוריים ושונים, נתבטא ללא מעצורים. 

וכתבת לרעך כמוך - סדנת כתיבה אינטואיטיבית וביבליותרפיה שהיא כל כולה מפגש של אהבה והכרות עמוקה עם עצמי ועם האחר. האדם שמולי הוא הזדמנות עבורי להתבונן פנימה אל עצמי, שיקוף אותנטי של הדרך בה אני תופס/ת את חיי. 

חגית אלמקייס – "מסע במילים" - מנחה סדנאות כתיבה אינטואיטיבית. מאמנת אישית ומלווה תהליכי שינוי והתפתחות אישיים באמצעות כתיבה וביבליותרפיה. עיתונאית וצלמת. כתבה ויצרה את "יומן כתיבה מסע במילים – 365 ימים". בוגרת לימודי ביבליותרפיה במרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן. בוגרת תואר שני (MA)  בתקשורת, אוניברסיטת בר אילן. בוגרת תואר ראשון (BA) בתקשורת 

עינת מזרחי – רקדנית ומדריכה מוסמכת לזומבה וריקוד עם חישוק (הולה-הופ), מופיעה ומעבירה שיעורים קבועים וסדנאות ייחודיות בכל הארץ. 

הולה-הופ: בסיס ותנועה - ההולה הופ הומצא ע"י שבטים קדמונים העתיקים. בסדנת מבוא זו, נלמד תרגילים בסיסיים וביניהם כיצד לסובב את החישוק על המותניים, ידיים, צוואר ועוד. על מנת להפוך את הלמידה למהנה אף יותר נשלב גם כמה משחקים מפתיעים, בכל זאת חשוב להינות גם מהדרך! מוזמנים להיכנס לעולם המופלא והאינסופי של ההולה הופ. הסדנה מתאימה לכולם ואין צורך בניסיון קודם.


ריקוד עם חישוק - Hoop Dance - סדנה חווייתית במיוחד, הממשיכה את סדנת הבסיס. נלמד לשלב מעברים תנועתיים שנראים מדהים אך הם קלים מאוד לתפישה ויחד איתם גם תרגילים מדיטטיביים ותרגילי חיזוק ואיזון. נלמד לרקוד עם ההולה הופ ונבנה כוריאוגרפיה קצרה בה נשלב מה שלמדנו. 

סדנת זומבה אנרגטית - סדנה קלילה וזורמת המלווה במוזיקה מעולה וסוחפת! נלמד צעדי ריקוד לשירים כייפיים ונכנס כולנו לאווירת קצב ושמחה. נרקוד סלסה, רגטון, היפ הופ, ריקודי בטן ועוד. ההפעלה מתאימה לכולם ואין צורך בנסיון קודם, הצעדים פשוטים וקלים לתפיסה!

נעמה קטן מתרגלת, מרצה וחוקרת את תחום המיינדפולנס באונ' חיפה. מעבירה סדנאות מיינדפולנס לארגונים ולקהל הרחבציטוט אהוב: "מסע הגילוי האמיתי לא נובע מחיפוש אחר נופים חדשים, אלא הסתכלות בעיניים חדשות" - מרסל פרוסט

מיינדפולנס - אימון מוחי לשקט, ריכוז והגברת האושר בחיים – הרצאה ותירגול מעשי. הרצאת מבוא  מלמדת וחוויתית  בה נלמד ונחווה מהו מיינדפולנס, מה מקורותיו וכיצד התפתח להיות השיטה המובילה בעולם להפחתת לחצים, להגברת הקשב והריכוז והעלאת האושר ואיכות החיים. במהלך ההרצאה נתרגל מספר אימונים פרקטיים למח - טכניקות למיקוד והתבוננות המסייעות להפחתת לחצים, השקטת התודעה והגברת האושר בחיים. תרגולים אותם תוכלו לתרגל בעצמכם החל ממחרת ההרצאה.

מיינדפולנס - גלגל המודעותסדנת המשך להרצאת המבוא  בה נכיר ונתרגל את מודל " גלגל המודעות " אותו פיתח   ד"ר דן סיגל .המודל מציע דרך להתבוננות על חווית התודעה שלנו ,דרך הליך מובנה ואינטגרטיבי  - The wheel of awareness המודל הינו גם תירגול פרקטי, כלי  לבהירות פנימית, בו נתנסה במהלך הסדנה   ובעזרתו נתחבר  לעצמנו, ולכל ההיבטים של החוויה שלנו כבני אדם.

אהבת אמת - מה זה השטויות האלה?"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת, בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי..." מה זה שגורם לנו שוב ושוב לשחזר את אותם קשרים זוגיים? מדוע אנחנו נמשכים ל"בלתי מושג" ודוחים את הקיים? איך זה שגם אם בהתחלה הכל נראה זוהר, לא הרבה אחרי, הכל חוזר לדפוסים המוכרים? מוזמן כל מי שמבקש את שאהבה נפשו... מתאים גם לזוגות המבקשים לשדרג את הקשר הקיים!

מאיה וגילעד ורדימון - מטפלים מוסמכים בשיטת המטא פסיכולוגיה ומנהיגים מובילים במרחב מודעות.
 

ניסים אמון - מאסטר זן בעל הסמכה מיפן, מפתח שיטת הטרילותרפיה, מנחה קורסים וסדנאות בארץ ובעולםוסדנאות סוף שבוע ברחבי הארץ והעולם בנושא "סוד האושר הפנימי", המדגישות את האפשרות להיות מאושרים באמצעות השיח הטרילותרפי בין הראש, הרגש והאני האמיתי הקיים בתוכנו. בנוסף פרסם ניסים מספר ספרים בעברית ובאנגלית, ביניהם "חכמת המזרח", "סוד האושר הפנימי" ותרגום ל"ספר הטאו".

"Eden-Experince"– תודעת חיים חדשה - מבוא להכשרה לאורח חיים חדש – חברתי רגשי ומיני – מבוסס חוכמת המקורות. איך אפשר לחיות הכי טוב שאפשר בזמן היקר שקיבלנו? מהיא תודעת עדן?  לכל אחד יש את "השלב הבא" בשאיפות באומץ וברצונות....מי באמת מוכן לצאת לדרך הזאת? משולב פסיכודרמה ודינמיקה קבוצתית

Liberate yourself - מהוא חופש אמיתי? השאלה מי החלקים שבתוכי שמבקשים לשוב להרמוניה ושלום? מה הקשר בין הצ'אקרות לשחרור רגשי ואושר? הסדנא תאפשר לגעת בנקודת "הפריצה הפנימית לחופש פנימי" ואז כשכל בגופים פועמים יחד – אפשר להתרווח לקראת תנועה חדשה בריאה בחיים.(משולב פסיכודרמה)

עיניים עצומות לרווחה - מהם יחסים בעידן החדש? האם זוגיות וחופש מצאו בית אצלנו בלב? וחיים בהרמוניה יחד. הפוטנציאל של התפתחות רוחנית דרך יחסים הוא אינסופי. בסדנא נבדוק את המוכנות שלנו להיות "מים זורמים" שקופים, אמיתיים, וחופשיים. הסדנא תשלב דינמיקה ייוחדית ופסיכודרמה

שי משיח (הסיו) M.A – מטפל בפסיכודרמה ומנחה קבוצות. מטפל מוסמך בפסיכודרמה - בוגר התוכנית התלת שנתית להנחיית קבוצות בפסיכודרמה אנליטית.(מכון כיוונים) בוגר לימודי ריפוי בתקשור - המכללה ללימודים רוחניים .BA, MA  מדעי החברה – אוניברסיטת ת"א. תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית.

תדרים בתנועה –  ריקוד השינוי - מהו המחול שיחולל את הדברים להם אני זקוק\ה ביותר? המחול שיחלים? בתדרים בתנועה אנו מגלים את כוחו של ריקד כמחולל שינוי וריפוי. בריקוד יצירתי אנו מקלפים את ההגנות שמקשות על צבעינו האמיתיים לצאת לאור לצבעי העולם באמת לגעת בנו. בתנועה שמשלבת גוף לב ותודעה אנחנו מוסיפים לדיוקננו את הצבעים שדהו בדרך ומזמנים לחיינו את התדר הנדרש לנו כדי לחולל חלומותינו.
לסרטון על תדרים בתנועה  - לחצו כאן  

רוית יסעור - מייסדת מרכז תדרים בתנועה בארץ - מפתחת השיטה , מכשירה מנחי קבוצות ומאמנים אישיים בתדרים בתנועה . מנחה קבוצות ב28 השנים האחרונות בארץ ובחו"ל

הילדות ואני - סדנה לשחרור משקעים מהילדות דרך '5 הגופים' זיגמונד פרויד היה מראשוני החוקרים של תת המודע - הוא טען שלחוויות הילדות ולהורים יש השפעה קריטית על התפיסה העצמית ועל מערכות יחסים בחיים הבוגרים. לגישתי יש 5 רבדים ,או מה שאני מכנה 'גופים' ,שאותם משקעים באים לידי ביטוי: הרגש, הנשמה, המנטל, המין, הפיסי.

                                   לחיות בזוגיות - Meeting your other you. סדנה לזימון וחיבור זוגי. בכדי לחיות
                   בזוגיות מאושרת יש מקום להתבונן בזוגיות הפנימית. הזוגיות של ההורים השפיעה מאוד על הזוגיות
         הפנימית ויותר מזה , יש גם אינפורמציה זוגיות מדורי דורות בד.נ.א  ששוכנת בפנים ומשפיעה על דפוסי התנהגות במערכות יחסים ,כשנתחבר אליה נוכל לחוות זוגיות מאושרת בחיים העכשווים. *מתאים לזוגות וליחידים.

פירוש חלומות ותת מודע. מעגל חלימה - לחלומות יש דימויים וסמלים ודרכם אפשר לתרגם ולקבל מסרים מהתת מידע שלנו.  בסדנה נקבל גישה לחלום וצלילה פנימה לגלי האלפא (בין עירות ושינה) ניגע ברבדים עמוקים דרך חלימה מודעת ושיתוף ננתח את הסמלים והדימויים

ליאת דויטשר - מומחית למדעי הגופים ,מנכ"לית "מרכז דויטשר" , מפתחת את שיטת '5 הגופים' לתת מודע, בתחום כ-10שנים. בעלת תואר ראשון BA במדעי התנהגות של 'אוניברסיטת בן גוריון'. מאמינה באדם , שלכל אחד מאיתנו יש משמעות ואור .

האסטרולוגיה החדשה - האם יכול להיות שאנחנו לא המזל האסטרולוגי שאמרו לנו שאנחנו? הרצאה מרתקת על ההיסטוריה, על ההווה ועל העתיד של האסטרולוגיה ועל האופן בו טעויות העבר משפיעות על האסטרולוגיה שגדלנו עליה.

קריאה בקלפים האסטרולוגיים - סדנא חווייתית בה המשתתפים ילמדו בזריזות ובקלות להתחבר ליכולות האינטואיטיביות שלהם. גם ללא ידע מוקדם באסטרולוגיה תגלו שאתם יכולים לקרוא בקלפים האסטרולוגים לעצמכם ועבור אחרים. סדנה מלאה בתרגילים, התנסות וכמובן מסרים אישיים חשובים לחיים.

טנטרה דאנס"היחסים בין מין למיניות ותשוקת החיים" - הסדנת מעמיקה בנושא המיניות, הקשר של עצמינו עם המין והזהות שלנו, והיכולת להגיע להרמוניה ואינטגרציה בין היצר, הרגש והחשיבה. להעצים את הרצונות, היצרים, לקבל יותר מהנאות החיים ולשחרר דפוסים ואמונות פחות פוריות. להיפגש באהבה, נרקוד, נשתחרר ונתכוונן יחד לשינוי!

עלתה מארגנטינה לפני שנים וביססה את מעמדה בארץ כשם דבר בתחום ריפוי דרך גוף נפש, כמטפלת בתחום ההוליסטי והתרפיה – וכמנחת סדנאות ותיקה
התמחתה בשיטות שונות – פסיכותראפיה (קונבנציונאלית והוליסטית), פסיכודרמה, אלבאום, טנטרה תראפיה, ד"ר נראדר בוטו ,מדיטציית אושו.

ביודנסה - ביודנסה זה לרקוד את הכאן ועכשיו, האושר קיים בתנועה ברגע הזה מה שנותן לנו את הדחף לקום בבוקר וליצור שינוי מתוך אמונה והקשבה לפוטנציאלים שלנו! אני רוצה לתת לכם מהחוויה של הביודנסה ששחררה אותי לבחור בחופש ובאושר".

ביודנסה אקוואטית בבריכה אפשרות להתחבר לחוויה שכולה ראשונית, חיבור לרחם בזרימה ובתדרים של האהבה הכי טהורה. תנועה במיים עם מוזיקה והתחושות של הבייחד.

זהר ביטון – מאמנת מוסמכת מטעם יוזמות - שלוחה בר אילן, מנחת סדנאות חוויתיות והרצאות בנושא אימון אישי, חקרתי, ניתחתי ולמדתי את נפש האדם מעל 12 שנים בצורה בלתי פורמאלית והשקעתי בכך מעל 120 אלף ₪. עברתי בעצמי תהליכי עומק ושינוי רבים, למדתי שיטות וטכניקות שונות ומגוונות להעצמה.  מלווה בשנתיים וחצי האחרונות אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה עם דגש על כלים אימוניים המחברים לעוצמה הפנימית.


חיים מתוך עוצמה - בחלק הראשון - חלק חוויתי בו נחווה, נשחק, וגם נלמד, איך הדרך שבה אנו משחקים ומבצעים משימות, קשורה לחיים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו, ואף מנהלת אותנו הרבה פעמים מבלי שנדע. האם אפשר, ואיך אפשר, לשנות התנהגות אוטומטית?

בחלק השני - נקבל כלים אימוניים ומעשיים, להעצמה אישית. בחלק האחרון - מעגל שיתוף וסיום.

אור קורן - מורה בינלאומי לעבודת עומק רגשית, מיניות ומודעות. מפתח דרך ההקשבה הקוונטית. חי בארץ ויוצר קהילה מודעת המשלבת את הלב גוף רגש מיניות ותודעה באינטגרציה וכחלק טבעי מתהליך הצמיחה שלנו

אינטימיות וביטחון בואו לחוות כיצד ליצור מרחב של אינטימיות וביטחון נתנסה בתהליך חוויתי במפגש של נוכחות ומגע היוצר אמון נלמד אינטימיות של הלב דרך סוגי המגע שונים ונעצים את האהבה בתוכנו 

לתקשר הילד הפנימי - כיצד להיפגש עם הילד הפנימי שבי? כיצד לקבל מסרים מעצימים והכוונה פנימית ממנו? מה תפקידו בחיי? הילד הפנימי שבנו הוא החיבור לעוצמה הפנימית שבנו 

מאסטר - מארק ויסמן     דוג'ו בהרים - מורה ואמן טאי-צ'י, צ'י-קונג מדיטציה ואייקידו (דאן 5) - עוסק בתחום משנת 1980. מלמד בירושלים והסביבה, מעביר טיולי שטח וריטריטים של טאי צ'י, צ'י קונג ומדיטציה לקבוצות ויחידים בארץ ובחו"ל.

טאי צ'י I , טאי צ'י II  - לשחק טאי צ'י:  זה להתבונן בשקט בתנועת היקום, להתחבר, לנוע ולחוש את עוצמת הטבע, להיות: השמיים, הארץ,  האש והמים, העצים, הרוח והעננים,  הציפורים והחיות, ולרקוד את החיים..... הסדנה כוללת הסבר על הפילוסופיה של הטאי צ'י, לימוד ותרגול תנועות מתוך תבנית האימון ומשחקי טאי צ'י בזוגות.
 

צ'י קונג – בה-דואן-ג'ין (מילולית – רקמה בשמונה חלקים) בה-דואן-ג'ין הינה סדרת תרגולים בריאותית מהעתיקות ביותר בסין.  סדרה זו מורכבת משמונה תרגילים, שכל אחד מהם מאזן איבר פנימי בגוף.  הסינים גורסים שעל ידי שימוש נכון בשיטה זו, לתרגילים תהיה השפעה מועילה על הקיבה, המעיים האגן, הכליות, אברי הנשימה ומערכת העצבים. נאמר על תרגילים אלה שיש בכוחם לרפא חוליים מסוימים ולחזק את המבנה באופן כללי. 

תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה, בסגנון הזורם של קאליריי טרי-יוגה. מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, פועלת להביא לישראל את מיטב המורים בעולם לטרי-יוגה ומקיימת סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה. מוסמכת להוראת אשטנגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. בנוסף ענת מטפלת בוואטסו ובוואטראדנס, ומאמינה בחיבור המדהים והמרפא של יוגה, מים וצליל

כשיוגה וצליל נפגשים כשיוגה וצליל נפגשים קורים דברים נפלאים... תרגול יוגה בשיטה הזורמת טרי-יוגה בשילוב נגינה חיה של צלילים מרפאים,  גונגים ואוברטונים, כשיוגה וצליל נפגשים נוצר תדר ייחודי, העוטף חוויה מיוחדת של זרימה, הרפיה וחופש אמיתי. 

יוגה
תרגול יוגה בזרימה -טרי יוגה- המתאים למתרגלים בכל הרמות. 

ארבעת הארכיטיפים שבלב - מהם הארכיטיפים של האיכויות הזכריות והנקביות בתוכנו. מה נותן לנו המפגש איתם? ארכיטיפים הם יסודות הנפש הקיימים בתת מודע של האנושות. הם מניעים אותנו באופן לא מודע כל עוד לא נפגוש אותם הכרת ארבעת הארכיטיפים שבלב ועבודה איתם היא כלי רב עוצמה שנותן לנו את הכלים ללכת במסע האישי שלנו, תוך גילוי העוצמות והעומקים שבנו. לכל ארכיטיפ יש חלק משלו במשחק החיים, ולכל ארכיטיפ יש שיעור התפתחותי אישי עבורנו.

ליה רונן – אומנית מנדלה, מנחת סדנאות לציור מנדלות בדרך הלב, מטפלת הוליסטית רב תחומית. מחברת אנשים לליבם וייעודם.

 

הכרת המנדלה והשפעותיה המרפאות – נבין מהי מנדלה, מהו הדפוס המנדלי הקיים בטבע ואת השפעותיה המרפאות של המנדלה. נקיים דמיון מודרך וניצור מנדלה אינטואיטיבית על דפים שחורים, בסוף המפגש נקיים מעגל שיתוף הלב. אין צורך בניסיון.
 

מנדלה בדרך הלב – גיאומטריה מקודשת – להתחבר לליבנו ולתת לו ביטוי דרך חווית המנדלה. נקיים דמיון מודרך וניצור מנדלה על דפים לבנים בתבנית זרע החיים (גיאומטריה מקודשת). אין צורך בניסיון.