מרכז ההזמנות פעיל 24 שעות: 058-6244115 

נומיינד הפקות - פסטיבלים וטיולי תוכן בארץ ובחו"ל. כתובת: מנחם בגין 5 יהוד,
טל 058-6244115 | אמ
ייל: [email protected]  |  אתר: www.nomind.co.il

בוגרת החוג למוזיקולוגיה, חינוך והוראה מאוניברסיטת תל-אביב, ובוגרת ביה"ס רימון. עוסקת בהוראה יותר מעשר שנים, גיטריסטית של של מרים טוקאן, דין דין אביב ואחרים. מנגנת בפסטיבלים וטקסים עם אמנים מובילים ביניהם: עליזה אביב, עלמה זוהר, הראל סקעת, דודו אהרון ואחרים.

קבלת שבת 

מעגל שירה מקודשת

הליכת מלאכים

לצלול פנימה אל האמת שבלב, אל חוויה שמימית ואקסטטית של יחד ולפתוח את השער לאהבה אינסופית... 
הליכת מלאכים הנו תהליך מונחה בשילוב מגע, של הענקה וקבלת חום ואהבה ללא תנאי, המלווה במוזיקה שמימית. מביא ריפוי לגוף ולנשמה. הסדנא לא מינית ומתאימה לגברים ונשים 

הקשבה קוונטית 

ריפוי עם חכמת הלב - נכיר את רעיון העבודה והריפוי עם קשת הרגשות בראי תת המודע, נלמד על 4 רמות האמונה נבין את האנרגטיקה שעומדת מאחורי כל רגש, נלמד על "הקשבה אותנטית" וכיצד להקשיב באופן קוונטי עם הלב פנימה כדרך לריפוי ושינוי והתעצמות. נלמד איך להביא אהבה וריפוי אמיתיים למקומות הכואבים בתוכנו שאנו עוד מחזיקים ובכך נפתח להם דלת לשינוי 

לתקשר הילד הפנימי

כיצד להיפגש עם הילד הפנימי שבי? כיצד לקבל מסרים מעצימים והכוונה פנימית ממנו? מה תפקידו בחיי? הילד הפנימי שבנו הוא החיבור לעוצמה הפנימית שבנו כמו גם למקומות הפגיעים שאנו מחזיקים מהעבר. מערכת היחסים איתו היא אולי אחת המערכות החשובות ביותר בחיינו. ככל שאנו קרובים אליו, אנו קרובים אל עצמינו ומרגישים שלמים יותר בעולם. 

בשנת 2000 חזרתי לארץ לאחר כשנה במנזר לאומניות לחימה בסין' ומאז הנתיב בו אני פוסע נובע באופן טבעי עם הניסיון הרב שמצטבר בקורסים ובטיפולים. כמורה וכתלמיד." מהמורים הותיקים לתטא הילינג ,בוגר בית הספר לרפואה סינית עתיקה, שיאצו, איזון השדה האלקטרו מגנטי, ביורגונומי, צ'י קונג וריפוי במיניות שאמנית. מפתח ההקשבה הקוונטית אותה אני מלמד כיום בארץ ובעולם. דרך של הלב לעבודת עומק רגשית, הקשבה לגוף, תנועה וחופש ביטוי.

ז'יוואני כמעט ועזב את עולם המחשבים לטובת עולם הרוח והנפש. מנחה מדיטציות, מטפל בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית (בוגר המסלול לאיזון גופנפש ברידמן) ובביו-אנרגיה, ולפעמים גם מנגן בקלרינט.. ממפיקי פסטיבל נאטארז'!

מדיטציית No Dimensions  מדיטציה בתנועה המשלבת אלמנטים מהריקודים המקודשים של גורדייף והמחול הסופי. איזון, דיוק, נוכחות, זרימה, שיחרור והתמסרות בתנועה.

מדיטציית No Dimensions

מדיטציית קונדליני - הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון הרפיה ומנוחה.

מדיטציית קונדליני

נקבל את השבת בתפילת הלב עם עדי אלבחר, הדר יעקב, אמיר יעקבי ויובל ג'יוואני אל מול שקיעה. רגע קסום של אהבה. בואו לבושים לבן.

שירה מקודשת הנה שירה אשר מבוססת על תפילות משפות ותרבויות שונות: מנטרות בסנסקריט (באהג'נים), פיוטים ותפילות בעברית, שירים בפורטוגזית, שירי Rainbow ושירי דרכים ונדודים שנאספו מכל העולם וממשיכים להתגלגל במעגלים. הייחוד הינו בכך שאת הטון והיופי מכתיב הקהל עצמו, זוהי אינה הופעה כי אם מפגש של אנשים שאוהבים לשיר, לעצום עיניים, להתגבר על המחסומים ולשיר. כמובן שלא נדרש כל ניסיון קודם או יכולות ווקאליות מיוחדות… פשוט לבוא עם ראש פתוח שמוכן לרדת ללב ויחד להתחבר לאיזו רוח גדולה יפה ופשוטה.

מדיטציית AUM

מסע בין הרגשות, בו נחזור ונרגיש את אותם רגשות שהדחקנו, שפטנו, עיוותנו ומנענו מעצמינו להרגיש. נאפשר לעצמינו להוריד את המסכות והשריון שבנינו במשך שנים, בסביבה בטוחה ותומכת, עם הרבה חברים לדרך, נאפשר לבודהה בפנים להיחשף, זה שמעבר לכל הסיפורים והדרמות, חופשי ומאושר. נא הביאו עמכם בקבוק מים אישי מסומן בשמכם למדיטציה!

לצאת מהמטריקס

לא ניתן להסביר מהו המטריקס, 
אתה צריך לראות ולחוות אותו בעצמך...

 

מהו הדבר שגורם לאחד להצליח, בעוד האחר מדשדש ומחפש את עצמו?

מה זה שמכתיב אם נחיה באהבת אמת או בחיפוש תמידי אחריה?

בהרצאה נבין מהי התודעה וכיצד היא מנהלת את הבחירות שלנו, 

נטמיע את תדר מלכות, מצב תודעתי של בטחון עצמי ותחושת מלכות.

פריידי מרגלית - כמו שכתבת עם תוספת על אלימור: פריידי מרגלית - מייסדת שיטת מטא פסיכולוגיה, מומחית לתכנות התודעה ועומדת בראשה של קהילת מרחב מודעות, קהילה של אלפי אנשים מגשימים, ובת זוגתה אלימור הניג - הידועה כד"ר FEAR, מומחית לטיפול בפחדים וחרדות בשיטת המטא פסיכולוגיה.  שתיהן חיות את השליחות המשותפת ומבקשות לחולל שינוי חברתי אמיתי, כזה שיאפשר לכל אדם לייצר לעצמו גן עדן!

אלימור הניג - ד"ר FEAR, מומחית לטיפול בפחדים וחרדות בשיטת מטא פסיכולוגיה ובת זוגה של פריידי מרגלית.

כוחות העל של האנשים הרגילים

אנחנו מכירים אותם.

אנחנו מסתכלים מהצד משתאים נוכח היכולת שלהם להיות, להעז, להגשים.

אנחנו מנסים להבין מה הסוד, מה הם הבינו שאנחנו לא.

אנחנו מכנים אותם ״ברי המזל״, אלה שקיבלו מתנות עצומות. הם אחרים, לא כמונואז זהו שלא.

בכל אחד מאיתנו חבוי גיבור על, כזה שיכול להתעלות, להגשים, לפרוס כנפייםמהם כוחות העל וכיצד לשחרר אותם בתוכנו?

במשך שני עשורים מלמד ומטמיע אלון גל, המנטור הלאומי, בקרב אנשים, משפחות וארגונים את שיטת ״כוחות העל״בהמהלך השיחה טווה אלון כבחוט קסם את פשטות הכלים וזמינותם עבורנו.

עוד מוזמנים המשתתפים להתעמת, לשאול ולהתנסות בכלים הלכה למעשה.

אלון גל - מאמן אישי, שדרן רדיו, מוזיקאי וסופר, ובעלים של חברת תות תקשורת

גאולה מרצון

לחיות  את העוצמה שבפנים

שני לרר - הילרית מדריכה ומורה בבי"ס למסתורין בישראל.

יזמית רב תחומית, מרצה, מטפלת ומלווה רוחנית מזה 15 שנה.

כיום רוב פעילותה מתמקדת בריכוז פעילות בית הספר למסתורין בישראל כמורה, מדריכה והילרית. בכל תחומי עיסוקה, שני "מזכירה" לאנשים, מי אנחנו באמת ומגשרת בין רוח לחומר עבור לקוחותיה.

כל זאת בקנה אחד עם תשוקתה לעזור לאחרים להגיע לתובנות ולמודעות לגבי עצמם ובכך לאפשר להם להיות "האני הטוב ביותר שהינני" שלהם, לחיות בשלום מבפנים החוצה.

מבוא לבית הספר למיסתורין

מבוא לגיאומטריה מקודשת 

מבוא לאינטואיציה רוחנית 

סדנה בנושא בית הספר למיסתורין אשר מחזיק בידו חוכמה וכלים רבי עוצמה שהיו פעם מוכרים לאנושות.

תרכשו ידע על תפקיד בית הספר למיסתורין בעולם, תכליתו, ותרומתו לאנושות.

בסדנה יועברו תכנים העונים על השאלות הקיומיות הבסיסיות שמעסיקות אותנו כאנשים השואפים להתפתחות - מי אני? מאין באתי? לאן אני הולך? 

גיאומטריה מקודשת הינה לימוד וחקר הפרופורציה האלוהית והצורות הגיאומטריות, שהינן אבני יסוד של הבריאה ומבנה היקום. על ידי הבנת הצורות הגיאומטריות והתדרים האנרגטיים שלהן, האדם לומד את שפת היקום הטהורה ומקבל גישה לתבונה האוניברסלית.

בסדנה נתחבר מחדש אל השפה היקומית ממנה נוצרנו ונקבל טעימה על משמעותה. 

בסדנא נכיר באיך אנחנו משתמשים בחושים הרוחניים בחיינו. 

נלמד תכניקות להרחבת התודעה וחיבור לחושים המזכירים לנו מי אנחנו באמת.

פתיחת החושים הרוחניים עוזרת לנו לקבל מידע בצורה ברורה וקלה יותר, ומשפרת את ההליכה בדרכנו הרוחנית

סדנת טנטרה דאנס

סדנת ביודנסה

ביודנסה אקוואטית בבריכה

"היחסים בין מין למיניות ותשוקת החיים" - בליווי מוסיקלי של Dj Groover

הסדנת מעמיקה בנושא המיניות, הקשר של עצמינו עם המין והזהות שלנו,
והיכולת להגיע להרמוניה ואינטגרציה בין היצר, הרגש והחשיבה. להעצים את הרצונות, היצרים, לקבל יותר מהנאות החיים ולשחרר דפוסים ואמונות פחות פוריות. 

להיפגש באהבה, נרקוד, נשתחרר ונתכוונן יחד לשינוי!
 

הסיבה לכאב בעולם היא האחיזה, הפחד להפרדה, התמכרויות שונות למערכות יחסים שכבר לא מסייעים לנו לתקשורת של אהבה, זה שייך לעבר... ביודנסה זה לרקוד את הכאן ועכשיו, האושר קיים בתנועה ברגע הזה מה שנותן לנו את הדחף לקום בבוקר וליצור שינוי מתוך אמונה והקשבה לפוטנציאלים שלנו! אני רוצה לתת לכם מהחוויה של הביודנסה ששחררה אותי לבחור בחופש ובאושר".

 

אפשרות להתחבר לחוויה שכולה ראשונית, חיבור לרחם בזרימה ובתדרים של האהבה הכי טהורה. תנועה במיים עם מוזיקה והתחושות של הבייחד.

 

עלתה מארגנטינה לפני שנים וביססה את מעמדה בארץ כשם דבר בתחום ריפוי דרך גוף נפש, כמטפלת בתחום ההוליסטי והתרפיה – וכמנחת סדנאות ותיקה
התמחתה בשיטות שונות – פסיכותראפיה (קונבנציונאלית והוליסטית), פסיכודרמה, אלבאום, טנטרה תראפיה, ד"ר נראדר בוטו ,מדיטציית אושו , ועוד
פיתחה שיטה ייחודית משלה -"שיטת זמל למיניות מבריאה".
ובשנים האחרונות התמחתה כמאפשרת (מנחה) ביודנסה בכל רחבי הארץ
ודרכה היא מחברת עוד ועוד אנשים לקסם הזה

 

סיגל זיו - רקדנית , יוצרת עצמאית (עמותת הכוראוגרפים) , מורה ומאסטר במחול אתני עכשווי. חלוצת הטרייבל פיוז'ן בישראל (מיזוג מזרח ומערב במחול). בעברה היתה רקדנית בתיאטרון המחול ענבל, רכזת מגמת מחול בביה'ס, מנחה למחול אתני בוינגייט ואוניברסיטת ת"א קמפוס שיאים. מנהלת ביה'ס מחול לנשים (אתני מודרני, מחול האלה, טרייבל פיוז'ן, harmony wave dance) המהווה בית לנשים רוקדות מזרח ומערב. סיגל זיו מנחה סדנאות לנשים בכל הארץ ובחו'ל, בשיטת תנועה ייחודית ומקורית פרי יצירתה בה היא יוצקת את כל תורות המחול האתני העכשווי והמודרני. 

 

מיזוג של תרבויות מחול מהמזרח ומהמערב יחד. בדרכה הייחודית ובמסע רב שנים במחול יצרה סיגל שפת תנועה ייחודית המהווה כלי חיבור בין גוף, נפש , נשמה.

מעבר ליופי התנועות וההעצמה הנשית המתלווה אליהן סגנון מחול זה מהווה הילינג , ריפוי וערוץ לתדר אהבה, שפע ושמחה.

באנרגיה מהפנטת שנבנית ומחלחלת אל הגוף , הנפש וההרגשה , בליווי של מוזיקה חובקת עולם שמעצימה את הקסם.​

מחול האלה וטרייבל פיוז'ן 

מדיטציה בתנועה

לספירלה - סשן-מופע

מסע של ריקוד בזמן מקודש של כאן ועכשיו. 

מוזמנים/נות למסע של עצמיכם דרך התבוננות במרכז המעגל, 

לרקוד את הרגע הזה באותנטיות ובחיבור מלא לאמת שלנו.

 

כאורך הנשימה כך אורך התנועה. שקט נפשי, האטת הקצב של המחשבות מאפשרת כניסה את המרכז הפנימי שלנו, איזון. נלמד תנועות שמחברות אותנו לתנועה הטבעית הנוצרת באינסופיותו של חלל היקום 

ונביא את האנרגיה הזאת פנימה אל חלל גוף האור שלנו , הגוף הפנימי. נרקוד את מחול ההילה והשדה האנרגתי העוטף אותנו. נצייר מסלולים אנרגתיים בתנועה

 

מיניות הוליסטית וניאו-טנטרה  

הביטוי לדואליות וניגודים בין גברים ונשים, קיימת בהיבט האנרגטי, מה שמוכר לנו מהמזרח כ"יין-יאנג" או כאנרגיה נשית וגברית. אנו יכולים להבין שכלית את המושג אחדות, אך יש רק מקום אחד שבו אנו יכולים לחוות את היותנו אחד וזה קורה בחיבור המיני והרגשי. איך ניתן לשחרר את הגוף מחסמים רגשיים? איך להעצים את התשוקה והאינטימיות ולהפוך אותה לחוויה רוחנית ועוצמתית של קדושה? לנשים וגברים

עבור רוב הנשים, המין הוא לא רק שיא פיזי אלא גם שיא רגשי, וביטוי החיוניות ושמחת החיים. המיניות הנוכחית עוצבה על ידי הורים, מורים, בני זוג והתניות חברתיות/תרבותיות הפוגמות בחיוניות המינית, האינטימית והרגשית. בטנטרה האישה מובילה מכיוון שלה יש אנרגיה של יצירה ובריאה ברחם והיא זו המחברת את הגבר למחוזות רוחניים גבוהים. הסדנה כוללת תהליכים חווייתיים ותרגול מפתחות אנרגטיים, שיח נשים, ריקוד בטן ועוד.

ניאו-טנטרה ומיניות לנשים  

אהבה היא היכולת לוותר על הפחד מלהתאכזב, מלהיעזב ומלהיפגע. כאשר אנו נמנעים מלהרגיש רגשות שליליים אנו מונעים מעצמנו את היכולת להרגיש גם רגשות חיוביים. מה שמעניק משמעות ומטרה לחיינו הוא קשר/החיבור לאחר/ת וכדי ליצור חיבור אותנטי עלינו להעז ל"היראות". בסדנה עוצמתית זו, באמצעות תהליכים חווייתיים ובמרחב מאפשר ובטוח, תגלו איך אפשר להיפתח ליצירת יחסים אוהבים. 

מפחד לאהבה

מחלוצות הטנטרה בישראל, מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות. מרצה ומנחה את הקורס השנתי ל"מיניות הוליסטית" במכללת "תלתן"/"בר-אילן" בת"א. מנחה סדנאות ל"מיניות הוליסטית – דרכו של האדם השלם", ניאו-טנטרה, אהבה עצמית והתפתחות אישית משנת 2000 בארץ ובעולם. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות, נשים וגברים. הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר "אמנות האקסטזה המינית"), 
SkyDancing Tantra School, U.S.A  עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול. מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות.

להיות כוכב

כוכבי השמיים - אורם מאיר למרחוק. יש בהם כוח עצום ובלתי מתכלה. והם רבי השפעה.

כיצד אני אוכל להפוך לכוכב מאיר? בחיי? בהשפעה שלי על סביבתי?

מהו באמת כוכב ומהו מסע ההתפתחות הנדרש על מנת להפוך להיות בעצמינו כוכבים רבי עוצמה? 

סדנא משמעותית לחיים, חוויתית ועצמתית לגילוי ושחרור היכולות הטבעיות שהופכות כל אחד להיות כוכב, יחיד ומיוחד. 

מה קורה כשהכוח הנשי והכוח הגברי נפגשים? בשמיים? בעולם? במיסתורין שבין הגבר לאישה? בתוכינו אנו?

מסע קסום של הבנה כיצד הכוחות השמימיים פועלים בתוכינו ובחיינו. תהליך הכולל תיאטרון, מוסיקה ותנועה דרכו נתחבר למקור הכוח הנשי, מקור הכוח הגברי והאנרגיה העצומה הגלומה בחיבור בין השניים. מוזמנים להביא כלי נגינה אם יש.

וונוס ומארס והריקוד המיוחד שלהם 

קרני צור - אסטרולוגית יוצאת דופן המביאה את התדרים הכוכביים אל החיים. אסטרולוגית הבית של נומיינד אשר החלה בישראל ועובדת עתה בכל העולם. קרני מייעצת ומדריכה על פי המפה האסטרולוגית, מלמדת אסטרולוגיה לכל הרמות ומעבירה סדנאות לקהל רב ברחבי העולם. יוצרת הקלפים האסטרולוגיים אשר זכו להצלחה בעולם ותורגמו לשפות רבות.

יעל פפר, מנטורית מרצה, מנחת סדנאות ומחברת רב המכר גאולה המכר "גאולה מרצון" לשעבר אחת מנשותיו של גואל רצון.
ארבעה חודשים טרם מאסרו של גואל
רצון, עזבה יעל את הכת של גואל ועברה להתגורר עם שמונת ילדיה בעיר מקסימה בשפלה. מרגע עזיבתה – יעל פרצה גבולות, כתבה את הספר "גאולה מרצון" ומובילה אנשים להצלחה ומלמדת אותם כיצד "לחיות בחירות מתוך נסיבות חיים". 6 שנים יעל מרצה ומנחת סדנאות בבתי ספר וארגונים בארץ ובחו"ל. יעל פפר מביאה איתה רוח רעננה וזווית ראיה חדשה המוכיחה חד משמעית לכל אחד ואחת מאיפה שואבים את הכח לעשות את הבחירות הנכונות

 

מפגש אישי עם יעל פפר בהרצאה מרתקת.
סיפור חייה המטלטל מנקודת הראות האישית שלה מרגע ההכרות עם גואל רצון, ההצטרפות לחייו, וההחלטה לשבור את הכלים ולחזור אל העולם עם שמונה ילדים. הנסיבות שהביאו אותה ליפול ברשתו של גואל רצון ולהצטרפותה לכת. חווית גיל המרד, ההתמכרות, הבריחה והסתייגויות מנהלים נורמטיביים בבית ההורים.
איך אנחנו יכולים לזהות מצוקות וסממנים של הקרובים לנו, ולא לעבור עליהן בשתיקה

 

צ'י קונג להאיר את גופי האור

תרגול עתיק ועוצמתי להעלאת התדר האנרגטי המעצים את החיוניות,השמחה והבריאות בגופינו . נתרגל ביחד תנועות ונשימות מתוך חיבור לטבע סביבנו ועם האלמנטים המצויים בו הכל זה אנרגיה ואנו לומדים לשחק עימה מהמוחשי והמוצק אל המקום המעודן והאנרגטי שגופינו פועל ממנו ובכך מאירים את גוף האור שבאנו חוויה של הרמוניה מיזוג וחיבור

להיפתח לאהבה

מה הפחדים שלכם? היכן הם מפעילים אתכן/ם בקשרים? איפה אתם מעדיפים להישאר מאחורי חומות הגנה שיצרתם מהחשש לפגוש בכאב? כאב אינו טוב או רע, הוא מגיע לרוב היכן שאנחנו מתכחשים לאהבה שבתוכנו.

לפגוש כאב יכול להיות ממש פחד מוות, אך הימנעות מכאב שממילא נמצא מבפנים גורמת לנו להימנע מהחיים. אהבה תמיד שואפת לתנועה. כאשר אנו מסכימים להיפגש עם המקומות אותם סגרנו בשביל להגן על עצמנו גם האהבה, גם התנועה חוזרת לחיינו. אור קורן וציפור יחד

אלכימאית, מאמנת התודעה, מנחת סדנאות ודוברת ציבורית מזה 14 שנה.
דוברת בTEDx Jerusalem. מתמחה באימון בעלי מקצועות חופשיים, יזמים ובעלי עסקים ליצירת שפע אישי וכלכלי והגשמת היעוד במציאות.  מקרבת אנשים לעצמם ולחוכמה, להוד, לעוצמה וליופי השוכנים בתוך כל אחד פנימה. מאמינה שהמציאות שלנו היא השתקפות של התודעה שלנו. 

(י)סודות האלכימיה

אין חדש תחת השמש. העקרונות לפיהם העולם פועל הם אותם עקרונות כפי שהיו מאז ומעולם. ועם זאת – נדמה שלפעמים כל מה שאנחנו יודעים – נשכח. ואנחנו מוצאים את עצמינו חסרי גישה לעצמינו, לידע שלמדנו ולצעד הבא עבורינו. בסדנא נלמד את שבעת ה"עקרונות ההרמטים" בדרך נגישה ליום יום שלנו. נלמד מערכת חוקים אלגנטית, פשוטה ולוגית שתאפשר לנו להתחיל "לשחק" את המשחק של החיים וליצור אלכימיה בחיינו

כוחה של הכוונה

לפני כשנתיים וחצי חליתי במחלה שהביאה אותי לשיתוק של כ-85% בכל גופי. אחת המתנות שהמחלה שלי נתנה לי היא את התרגול היומיומי של הכוונה שלי. הכוונה שלי לקחה אותי לנצח את כל ההסתברויות ולחזור לחיים. בסדנא נלמד את השפה "שהיקום מדבר". נבין איזו כוונה יוצרת את חיינו הנוכחיים ונלמד כיצד לזרוע כוונה עוצמתית ואיכותית שלוקחת אותנו לצעד האחד הבא המיטיב עבורינו.

מוזקאית יוצרת , מנחת סדנאות ומורה לקול ורוח. זמרת ויטואוזית ייחודית במגוון שפות וסגנונות, מנגנת בגיטרה, מלחינה, כותבת טקסטים, ומופיעה ברחבי הארץ במגוון סגנונות ושפות לקהלים מגוונים.
מנחת קבוצות נשים והעצמה בשיטת ימימה וNLP, בוגרת בי"ס רימון במגמת הלחנה וביצוע, מורה ומנחת קבוצות לפיתוח קול ומוזיקה, ומלווה אישית בתהליכי התפתחות ועומק דרך הקול ההקשבה והמילים.

חגיגה יוונית 

קבלת שבת ושירה מוקדשת

שירה מקודשת הנה שירה אשר מבוססת על תפילות משפות ותרבויות שונות: מנטרות בסנסקריט (באהג'נים), פיוטים ותפילות בעברית, שירים בפורטוגזית, שירי Rainbow ושירי דרכים ונדודים שנאספו מכל העולם וממשיכים להתגלגל במעגלים. הייחוד הינו בכך שאת הטון והיופי מכתיב הקהל עצמו, זוהי אינה הופעה כי אם מפגש של אנשים שאוהבים לשיר, לעצום עיניים, להתגבר על המחסומים ולשיר. כמובן שלא נדרש כל ניסיון קודם או יכולות ווקאליות מיוחדות… פשוט לבוא עם ראש פתוח שמוכן לרדת ללב ויחד להתחבר לאיזו רוח גדולה יפה ופשוטה.

פתיחת הפסטיבל עם עדי אלבחר ולהקת אניס - בחגיגה יוונית שתרקיד ותקפיץ אתכם 

מדיטציית דינאמיק

מדיטציית הבוקר הנודעת מבית היוצר של אושו. אין דרך טובה יותר בכדי לפתוח את היום באופן האנרגטי והחי ביותר. מדיטציית דיאנמיק היא מדיטציה שכולה עבודה ביו-אנרגטית מאומצת ויחד עם זאת מתגמלת, מאד!

טכניקת תנועה המאפשרת לנו להיות נוכחים בתחושות הגוף, להעצים אותן, לרקוד אותן ולחגוג אותן כאילו לא היה עבר וכאילו אין מחר...

הכל מתנקז לרגע הזה, וברגע הזה נחגוג את הגוף והתנועה, את המוסיקה, את המפגש עם עצמי ועם מי שסביבי. חוויה של שחרור ושמחה.

Now I Am - NIA

הולכת בדרך, מנחה קבוצות מדיטציה ומודעות אישית ברוח אושו והיומניברסיטי, הנחתה מדיטציות במרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הוסמכה ע"י וירש להעביר את תהליך מדיטציית ה-aum ותהליכים שונים מבית היומניברסיטי, מטפלת בעיסוי טיבטי, מדריכת טיולים בארץ, ובוטנאית צמחי מרפא.

יגאל קuטין ND . נטורופת מטפל איורוודי והרבליסט קליני .  מרצה בכיר במכללת רידמן .  מומחה בניקוי רעלים, צמחי מרפא ותזונה.

שיפור חיי המין

האם ישנה אפשרות לשפר את חיי המין באמצעים טבעיים. ישנם סדנאות וטיפולים רבים לשיפור חיי המין, אך האם התזונה שלנו תומכת בזה? האם אנו יכולים להשתמש בצמחי מרפא, תוספי תזונה, מזונות על לשפר את הביצועיים בחיי המין! התשובה היא כן!

ישנם שיטות רבות לשיפור האון המיני!

תזונה רוחנית

ישנם מזונות, צמחי מרפא, תוספי תזונה שיכולים לתמוך בנו בתהליכים הנפשיים והרוחניים שאנו חווים. יותר מכך, ישנם שיטות טבעיות השומרות עלינו מפני "תופעות לוואי" בתהליכים אלו.

סודות מעולמם של היוגים והחכמים הסינים לחיזוק והרמוניה בתהליכים רוחניים. מחקרים וחומרים חדשניים לשיפור הישגים בתהליך הרוחני.

תזונה רוחנית

יש בנו הפוטנציאל להיות חדים ובהירים במחשבתנו ובעלי זכרון נהדר. אחד המכשולים הם רעלים שונים המזיקים לתאי המוח. כיצד לעודד את ניקוי הרעלים מתאי המוח בעזרת צמחי מרפא .  תזונה. תוספי תזונה . תרגול יוגה ותרגילי נשימה.

DJ Grooverמדבק בשימחתו ובעושר המוסיקלי שהוא מביא איתו.
הסטים שלו מאופיינים בגלים של אהבה לקהל הרוקד עם המון רגישות, דמיון, גרווב ושימחה דרך מגוון אינסופי של צלילים מקצבים וסגנונות מוסיקליים.
נותן ממשנתו בכל פינה בארץ בפסטיבלים, סדנאות, מסיבות ואירועים שונים. לא תוכלו לפספס אותו עם מוסיקה מלטפת ועוטפת ועד ריקודים סוערים – מכל העולם וכל התקופות
גרובר ינגן לנו בפסטיבל את מסיבת שישי - וגם מסיבת בריכה 

ללכת בדרך שלך

איך לחיות את החיים שתמיד רצינו, לדעת מי אנחנו ומה אנחנו רוצים? להרגיש שאנחנו מנהיגים את חיינו בנקום להיות מנוהלים על ידי אנשים ונסיבות – התוצאה היא שפע, בריאות, הגשמה ואהבה

דורון ליבשטיין - המנטור של המנטורים, יזם, מרצה וסופר – הבעלים של Mentors channel, WellBe התחלה חדשה , כתב ביחד עם אשתו  את הספר בדרך למעלה, בעבר היה בכיר במיקרוסופט העולמית , מנכ״ל MSN ויו״ר הפורטל תפוז

שירי ליבשטיין - 
מומחית להגשמה בארבעה רבדים
מחברת הספרים ״כשתהיי גדולה תביני״ ו ״ בדרך למעלה״ ,מרצה,  מטפלת ומאמנת יחידים וקבוצות, בעלת MA בדרמה-תרפיה, והכשרות נוסופות: הפנותריפה, טרילותפיה, וויס דיאלוג, וייעוד אמיתי. שותפה בחברת מנטורס צאנל.​ www.shiril.co.il

לנוע כדי להתעורר 

סדנה שתעיר לתנועה לא רק את גופך אלא גם את הרגש, הרוח והתודעה.

מסע בן שעה וחצי המתחיל במדיטציה קשובה ומתפתח בהדרגה לתנועה דינמית ומלאת חיות בשילוב מוסיקת עולם.

למתמסרים בלבד...

בשנת 2008 באופן מקרי התוודעתי לשיעור ניה והרגשתי שוב את אותה התרגשות ואותן עוצמות של הנאה ילדותית וידעתי שאסור לי להרפות. הרגשתי כאילו המציאו את הטכניקה במיוחד בשבילי - התחברתי ישר לתנועות שחשתי באופן כ"כ טבעי בגופי, לפילוסופיה העומדת מאחורי השיטה, למהות ובעיקר לעצמי. בעלת חגורה חומה, אני מלמדת גם פילאטיס ומשלבת את עקרונות השיטה בשיעורי הניה. בשיעורים ובסדנאות אותם אני מעבירה אני מביאה את כל הכלים שרכשתי במהלך השנים- ניה, פילאטיס וכן כלים מעולם הפסיכולוגיה וההנחייה. 

live meditation

סדנת צלילים עיליים

סדנת צלילים מרפאים

(אוברטונים) – הצלילים העיליים אוברטונים נחשבים לשירה המופלאה ביותר בעולם, הנשמעת כ שירה בשני קולות סדנא ללימוד והפקת צלילים עיליים אוברטונים בטכניקות שונות  ללא מאמץ, שימוש באוברטונים להפקת מנגינות ברורות אימפרוביזציה וטיפול  היכרות מעמיקה עם כלי נגינה המפיקים אוברטונים

מדיטציה במוזיקה חיה

מסע אל עולם הריפוי של המוזיקה, בכלי מיתר  עתיקים, גונגים, קערות טיבטיות  קולנים לטיפול, כלי נשיפה ושירת צלילים עיליים 

שיר סופר מחלוצי זמרי האוברטונים בישראל ואחד מזמרי האוברטונים המובילים במערב, במשך 20 השנים האחרונות ערך מאות סדנאות בארץ ובעולם, חלק מהלימוד שלו נערך במונגוליה שם למד פרט לשירה גם כלי מיתר מונגולים. מפתח שיטת הטיפול-"קול וצליל", מנגן בהרכבים שונים – עשב בר, amrita, noor ,שיר לשלמה ועוד

יוגה על הבוקר

כשיוגה וצליל נפגשים

 כשיוגה וצליל נפגשים קורים דברים נפלאים... תרגול יוגה בשיטה הזורמת טרי-יוגה בשילוב נגינה חיה של צלילים מרפאים,  גונגים ואוברטונים, כשיוגה וצליל נפגשים נוצר תדר ייחודי, העוטף חוויה מיוחדת של זרימה, הרפיה וחופש אמיתי. 

תרגול יוגה בזרימה -טרי יוגה- המתאים למתרגלים בכל הרמות. 

תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה, בסגנון הזורם של קאליריי טרי-יוגה. מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, פועלת להביא לישראל את מיטב המורים בעולם לטרי-יוגה ומקיימת סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה. מאות תלמידיה של ענת יודעים לספר על המקצוענות לצד הרכות והרוגע שהיא מביאה איתה אל התרגול. מוסמכת להוראת אשטנגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. בנוסף ענת מטפלת בוואטסו ובוואטראדנס, ומאמינה בחיבור המדהים והמרפא של יוגה, מים וצליל

מפגש אישי עם יעל פפר - מפגש עוצמתי מלא תובנות לחיים טובים יותר לפגוש את עצמי ללא מסיכות ללא תירוצים ללא עכבות להביט במראה ולא בכאילו. 

 

הסדנה מלווה בתוכן, מוזיקה ועבודה מעשית.