נומיינד הפקות - פסטיבלים וטיולי תוכן בארץ ובחו"ל. כתובת: מנחם בגין 5 יהוד,
      טל 058-6244115 | אמ
ייל: [email protected]  |  אתר: www.nomind.co.il

התהוות - שפע והגשמה - מהו הסוד של בעלי השפע? מהי השפעה אוהבת ובריאה? מהו יעוד חיי? מה משמח אותי באמת? ומדוע הכרחיים אמון והודיה ליצירת שפע? בהרצאה פתוחה ותראפיה חווייתית, נקבל תשובות מעשיות לשאלות אלו, נכיר את חוקי היצירה האוניברסליים, ונקבל את מפתחות השפע הייחודיים שלנו.

הליכת מלאכים - לצלול פנימה אל האמת שבלב, אל חוויה שמימית ואקסטטית של יחד ולפתוח את השער לאהבה אינסופית... הליכת מלאכים הנו תהליך מונחה בשילוב מגע, של הענקה וקבלת חום ואהבה ללא תנאי, המלווה במוזיקה שמימית. מביא ריפוי לגוף ולנשמה. הסדנא לא מינית ומתאימה לגברים ונשים 

אביב שטרית - מפתח שיטת "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. מלווה אישי ומאמן הוליסטי. מרצה ומנחה סדנאות חוויתיות לקבוצות וארגונים. ארכיטקט ויועץ פנג שואי בכיר.

טראנס דאנס- טכניקה פשוטה המתאימה לכל אחד. מוזיקה של תופים אפריקאים, דיג'רידו- כלי נגינה אוסטרלי, עטופים במקצבים אלקטרונים סדנת הטראנס דאנס- מעלה ומחזקת את אנרגיית החיים (ויטאליות) באדם, מרעננת , מחזקת ויוצרת שמחה. . יחד עם: עופר צבי - דיג'  |  אלי ממן - תופים | שירה וקולות

זמן לנשום אנחנו יודעים איך לכבס את הבגדים ולשטוף את הגוף והבית, אבל לא מלמדים אותנו איך לנקות את כל מה שאנחנו צוברים בתוכינו. סטרס, כעס, פחד, עצב וטראומות -  נאגרים בנו ועם השנים הופכים להיות אתגרים רגשיים ובריאותיים. במהלך סשן חוויתי נלמד לנשום בטכניקה מיוחדת שתשטוף את מה שצברנו במהלך חיינו. תוך כדי נשימת הריברסינג, נרגיש זרמים אנרגטיים, תחושות פיזיות ורגשות משתחררים, לעיתים אף יעלו זכרונות או תמונות. זוהי חוויה חזקה ומיוחדת. בסוף התהליך האנרגיה הרבה שהשתחררה, תפנה מקום ונוכל להרפות ולהתמלא באנרגיה חדשה ונעימה.
 

ז'יוואני כמעט ועזב את עולם המחשבים לטובת עולם הרוח והנפש. מנחה מדיטציות, מטפל בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית (בוגר המסלול לאיזון גופנפש ברידמן) ובביו-אנרגיה

מדיטציית No Dimensions  מדיטציה בתנועה המשלבת אלמנטים מהריקודים המקודשים של גורדייף והמחול הסופי. איזון, דיוק, נוכחות, זרימה, שיחרור והתמסרות בתנועה.

מדיטציית קונדליני - הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון הרפיה ומנוחה.

אמיר יעקבי - מוזיקאי, מלחין ויוצר ז'אנר מוזיקת הטרייבל דאנס TRIBAL DANCE. נחשף לראשונה לטראנס השבטי במסעו באפריקה לפני מספר שנים, …"קבלתי מתנה לחוות את אחד הטקסים העתיקים ביותר בעולם, רמת שחרור שלא ניתן לתארה במילים …

דרך האהבה - "אני אהבה", זו אינה הצהרה נסיבתית, אלא בחירה הווייתית. מוזמנים למסע מפעים בין צלילים וצבעים, בתנועה ומגע, החוצה ופנים - להכיר באהבה כדרך חיים. סדנת תראפיה חוויתית הפותחת דרך לריפוי והגשמה מחדש.

שינוי מצב תודעה - טראנס דאנס. זהו החלק השני של סדנת הטראנס. אנחנו הולכים לשנות מצב תודעה לאחר שביום הראשון העלינו את אנרגיית החיים - אנחנו מוכנים לעבור לשלב הבא - להכנס בכל העוצמה לתוך התהליך 

הצלחה ב 4 רבדים - אתם רוצים להצליח. זה ברור. גם אני רוצה שתצליחו... בסדנא נבדוק ונתנסה במרכיבי ההצלחה האישיים שלך. לכל איש ואישה יש מרכיבי הצלחה אינדיבידואלים שמורכבים ממבנה אישיות, כישרונות, מוטיבציה, יכולות אישיות, נחישות, והרבה הרבה קסם. נעבוד דרך ארבעת הרבדים של ההצלחה ( פיזי – מנטלי – רגשי ואנרגטי/ רוחני).

חלומות מסע אל התת מודע - מפגש חווייתי ומרתק עם עולם החלומות המופלא, הפותח שער אל התת-מודע ומספר לנו על עצמנו. • טכניקות להבנת החלומות שלנו • פירוש חלומות בגישות שונות (פרויד, יונג, גשטאלט, שאמאניזם אינדיאני וגישות הוליסטיות). 

רונית נשר - פסיכותרפיסטית (עם כובע קסמים), מרצה ומנחה בארץ וברחבי העולם,משלבת פסיכותרפיה מערבית עם גישות אנרגטיות חדשניות. בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה בתחום טיפול קבוצתי. מנחת קורסי הכשרה של אקסס בארס. ובעיקר – אוהבת אנשים, חולמת חלומות, ונהנית מהחיים

בדרך ההו'אופונופונו - למה ואיך להפוך את השיטה לדרך חיים ולהרוויח איכות חיים חדשהמהי השיטה, מתי משתמשים בה. מה קורה במוח מבחינה פיסיולוגית כשמשתמשים בשיטה. איך אמירת 4 משפטים מחוללת שינויים ממשיים במציאות כולל שינויים בתגובות, בדפוסי התנהגות ובדפוסי חשיבה - ההסבר המדעי. למי זה 'לא עובד'. איך משפיעים על כמות הכסף בחיים. 

לחיות בשלום איך ליצור שלום בכל מערכת יחסים בעזרת הו'אופונופונו.
 
ואם מגיעים לפירוד, אף להצליח להיות גרושים ומאושרים איך בעזרת השימוש בהו'אופונופונו משפיעים על התנהגות בן הזוג מבלי לדרוש ממנו להשתנות. איך מדייקים את משפטי הניקוי בכל המצבים שמתעוררים. 

קרן כהן - מורת דרך תודעתית, מייסדת קייסי קולג'. מפיצה את שיטת ההו'אופונופונו בדרך ייחודית המשלבת בין המדע לתודעה, מנחה סמינרים, ריטריטים ומפגשים תודעתיים 

שלמה דהרמה – מאסטר ומומחה בינלאומי בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות (CLEANSE), פורץ דרך, ממציא ומפתח שיטות טיהור חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים Bodyflow  עד לנוסחא מדויקת, בדוקה,
   מבוקרת, בטוחה ובריאה.

 

Morning bliss - בוקר אושר - מדיטציה אקטיבית המשלבת ריקוד, נשימות, יוגה ,תרגילי פילטיס וטכניקות רגיעה המאפשרות פתיחה אופטמילית של זרימה לכל תא ותא בגוף. 

ניקוי רעלים מהגוף – bodyflow - הרצאה מרתקת על המזון ומרכיביו כגורם מרכזי ביצירת מחלות בגופנו. כיצד בעזרת תזונה, אנו יכולים להוביל לריפוי מוחלט. נבין מהם הם הרעלים המצטברים בגוף כתוצאה מתזונה לקויה וחוסר מודעות במשך שנות קיומנו. 

              מזונות על– אסהי, נוני, קקאו חי, מאקה וספירולינה... נעים להכיר! :-) אלו הם
        רק חלק מ"מזונות העל", רובם פרות אקזוטים, שורשים ואצות העשירים בערכים תזונתיים (מינרלים, ויטמינים וחלבונים) מתעכלים ונספגים מהר בגוף. ולכן עקב צריכתם היומית הגוף מתחזק והרגשה של חיות וערנות מצטרפת לחיי היום יום.קל טעים ומחיה ..תגידו אתם, מה צריך יותר? בסדנה נפרט על תכונותיהם וכיצד הם משפיעים על מערכות שונות בגוף. כמו כן, נסביר איך אפשר לשלבם בחיי היום יום בצורה טעימה פשוטה 

Tisento   - מסע הצ'אקרות - אל החופש הפנימי. תנועה אל ומתוך מרכזי האנרגיה שלנו, תוך הקשבה אוהבת למערך הגופים שאנחנו. שילוב של תנועה, מדיטציה ועבודה אנרגטית.

 

Tisento – החופש לאהובאנחנו ניזונים מאנרגית חיים הזורמת בגופנו, מהאדמה לשמים ובחזרה. אנרגיה זו היא האנרגיה המינית, היא האהבה. בסדנא ננשום אותה, נזרים אותה בתוכנו ואל הסביבה ונתרגל כיצד לעוף עליה. בסדנא: תנועה, קלפים ונשימה.

 

סדנת "במיטה עם אלוהים" ננשום ונרקוד את האנרגיה המינית, אנרגיית החיים שלנו. נהיה בחוכמת הגוף שלנו. נתעגל לחוויה של כתיבה, הקשבה ושיתוף בין נבכי הספר "במיטה עם אלוהים" והתכנים שיביא לבכם. עבודת תנועה, אנרגיה, כתיבה וקלפים

גבריאלה גבי שיר - מרפאה ורוקדת, כותבת, נושמת, מורה ומתקשרת. יוצרת מרחבי ריפוי אישיים וקבוצתיים. יוצרת השיטה Tisento- תנועה בדרך ההקשבה. יוצרת הספר והקלפים "במיטה עם אלוהים". www.tisento.co.il 
Tisento היא דרך חיים. פירוש המלה באיטלקית הוא- אני מרגישה אותך, שומעת אותך וחשה אותך. הקשבה רחבה היא אבן היסוד לכול מערכת יחסים-  עם עצמי, עם העולם סביבי , עם הנשמות הסובבות אותי. תנועה בדרך הקשבה היא הנתיב לבריאות, להגשמה, לבריאה, לניסים.

 

תמנע אל שרון - מטפלת ברפואה האינדיאנית מעבירה תהליכי ריפוי דרך "התקשור השמאני". מחזירה בני אדם לקבל את כוח החיים,חופש הבחירה ואנרגיית החיים.24 שנה של דרך ,מסעות וחניכת ברפואה השמאנית,דימיון מודרך ומסעות לעולמו שמעבר. החיבור הקסום והעוצמתי שבין הרוח-הראש-הלב והרגליים שנושאות אותנו במסע החיים והכל בשילוב עם רפואת הטבע,הצליל,הצבעים, חיות הטוטם ופעימות התוף השמאני הרפא וההדרכה הגבוהה. 

 

"טקסי ריפוי, שחרור, העצמה וטיהור" - משמעות הטקסים בכלל ובדרך הרפואה האינדיאנית. דרכים שונות לשחרר מאתנו עומסים, מועקות, אנרגיה שלילית ומכבידה, זיכרונות מחוויות עבר, טראומות ,מערכות יחסים תקועות וכל מה שלמעשה מעכב אותנו מלחיות חיים מלאים ואוטנטיים ומה שחוסם אותנו מלהגיע למימוש ולשפע.

התקשור דרך "חיות הטוטם" והחיבור למעגל הרפואה האינדיאני  -  משמעות "מעגל הרפואה האינדיאני" , 4 עולמות החיות ותיקשורים  אישיים למשתתפים דרך  "חיות הטוטם".

"הילדה- זקן השבט והאישה שביניהם - שלושת הדמויות המרכיבות את מי שאנחנו : ללמוד
איך לסנכרן, לשלב ולפעול ביניהם/ן ככלי אדיר לאיזון ,ריפוי ומימוש בחיים. דרך החוויה,
אנחנו לומדים להכיר מחדש את  קסם הילד/ת שבנו, את חוכמת האינטואיציה של זקן/ת השבט שבנו ואת ההיגיון הבריא של האיש/ה שאנחנו ובכך מתחברים לכוח, מרכז רצון מאוזנים לכדי בחירות ויישום קדימה בחיים. 

     פסיכודרמה ותנועה - המקום שלי בתוך קבוצה - באיזה אופן אני לוקח מקום
    בתוך קבוצה/קשר? מה ״הטכניקה שלי״?  
לבלוט או להיעלם, להצחיק או אולי דווקא להתריס? להיות זו שמובילה את החבורה או להיות זה שנזקק? כמה ״הטכניקה״ שסיגלתי לעצמי היא אוטומטית וכמה היא מבחירה שלי? דרך שילוב בין עולמות הפסיכודרמה והתנועה נלמד ונגלה את ״סודות״ יצירת הקשר שלנו. 

אודי עוז - מטפל ומנחה קבוצות המשלבות פסיכודרמה ותנועה, מורה לאימפרוביזציה
בתנועה וקונטקט. בעבר, יזם מצליח בתחום האינטרנט. כמי שעובר תהליכי שינוי ארוכים
   בעצמי, מרגש אותי לראות אנשים משתנים, לומדים להכיל את החלקים השונים בתוכם

סדנת אימפרוביזציה בתנועה - חוויה שיוצרת ריקוד - אם החלקים של הגוף שלנו היו יכולים לדבר. מה הם היו מספרים? בסדנה נאפשר לגוף שלנו לדבר ונגלה מה הגוף שלנו מחזיק. אילו רגשות, תחושות ומילים קיימות בגוף ובאילו חלקים שלו.

סדנת קונטקט - חכמת המגע - להיפגש.. קונטקט הוא ריקוד שמתבצע תוך כדי שמירה על נקודת מפגש במגע עם פרטנר אחד או יותר. נלמד איך יוצרים חיבור וקשר, הקשבה, נוכחות, אמון וערנות למה שקורה ברגע הזה

קרן אהרוני ברס תרפיסטית ותיקה לריברסינג וריפוי בנשימה טרנספורמטיבית, מנחה מזה 14 שנים ריברסינג בטיפולים אישיים ובסדנאות קבוצתיות. עברה הכשרות בישראל ובאיטליה. קרן מלמדת ריברסינג כדרך לריפוי רגשי ופיזי, וכדרך לחיבור לחכמה האינטואיטיבית והעמוקה שבנו, שיודעת להוביל אותנו אל בחירות נכונות ומספקות וליצירת חיים שקטים ואוהבים. 

ניסים פלד מורה ליוגה מוסמך פראנה יוגה קולג'.
ניסים העמיק בלימוד היוגה באשרמים בהודו ובתאילנד ורואה ביוגה דרך חיים. היוגה אינה מסתכמת בביצוע התרגילים  (האסנות ביוגה) אלא משמשות כדרך חיים אותה אני מלמד.

 

ריקודי בוליווד  - הריקוד מובנה, הכוריאוגרפיה בנויה על המקצב המוזיקלי והתנועות רפטטיביות כך שהן קלות וזורמות עם התנועה הטבעית של הגוף. שילוב מקסים בין סגנון ריקוד חופשי המטובל באלמנטים מהעולמות הקלאסי, המשחק, הבעות פנים ומחוות גוף, אשר הופכים את חווית הריקוד לסוחפת ומלהיבה. בסופו של דבר, מה שהכי מזוהה עם ריקודי בוליווד הוא החיוך! שמרוח על הפנים ומרחיב את הלב ואת הנשמה

           כוחה המרפא של הכתיבה - בסדנא נדון ונשוחח ונכיר את כוחה המרפא של הכתיבה האינטואיטיבית, ככלי מרפא לגוף ולנפש. ונתרגל זאת בדרכים ובאופנים שונים - כתיבה חופשית משחררת. כתיבת התת מודע. כתיבת זכרונות ותיעוד שהנפש והלב חפצים לספר. כתיבה מדיטטיבית באמצעות דמיון מודרך 

ציפי שחרורסופרת ומשוררת - מקיימת מפגשי ספרות לקהלים שונים. פרסמה ספרי שירה ופרוזה רבים. זכתה בפרסים רבים ביניהם  פרס ראש הממשלה, (פעמיים), פרס אקו"ם ופרס אגודת הסופרים ועוד. שמשה כדרקטורית בערוץ 2 וחברת החדשות, פרסמה 33 ספרים בכל הז'אנרים , חלק מספריה תורגמו לשפות שונות והם  מככבים באמאזון  הבינלאומי. 

  

כתיבה יוצרת – שירה ופרוזה - כל אדם הנו אוסף סיפורים מהלך, ולכל אדם הסיפור הפרטי שלו. אבל מילים כלואות זקוקות לחופש, הסדנא לכתיבה יוצרת מנחה את המשתתף בה אל תוך נבכי הכתיבה היצירתית, ובאווירה חווייתית ומיוחדת מפגישה אותו עם היוצר החבוי בו ועם הסופר שבפנים. 

צעדים ראשונים בכתיבה - פותחת  אשנב מרתק לאנשים המעוניינים להתחיל בכתיבה ספרותית (שירה, סיפורת וכתיבה אוטוביוגרפית). מיועדת ומתאימה לכל מי שרצה  להתחיל  לכתוב ולא ידע כיצד, לכל מי שחולם לכתוב וליצור ולכל מי שכמהה להתחיל  יש  מאין ולכל מי שחושב שהגיע הזמן לכתוב

         פעימות הנשמה - נשימות טנטריות - להפגיש את הגוף עם הנשימה. דרך טכניקות מיוחדות של נשימה טנטרית נוכל לאפשר לגופנו להיות מיכל אנרגטי רב חושי, להניע את אנרגיית החיים בגופנו.

כששיווה פגש את שאקטי - יש בנו צורך עז לחיות, להעז , להרגיש את החיים ולהיפתח לאהבה. לצד זה קיים הפחד. הטנטרה מאפשרת לנו לחיות את החופש הפנימי שבתוכנו ולהוציא אותו החוצה. נאפשר לעצמנו להסיר את המחסומים המונעים מאתנו לחוש את הבריאה והחיים במלוא עוצמתם. 

מארג האהבה - סשן טנטרה תרפיה ייחודי. הזדמנות ליצור בתוכנו עולם של עומק , חושני ורגשי. לשלב את המיניות והאהבה, דרך הרגש והגוף. בעזרת כלים חוויתים ניצור מסע לחיבור המיניות והלב. 

         מקל הבמבוק והרוח - להתחבר אל הקטבים שבתוכנו. מדיטציה טנטרית רכה
    העוסקת בתקשורת ובחיבור שלנו עם הגבר והאישה הפנימיים . דרך תנועה, נשימה, מבט ומגע נוכל לבחון את ההיבטים הפסיביים והאקטיביים שבאישיותנו.

סוג'יי - יוצר ומנחה בשיטת מ.א.ר.ג (מיניות-אהבה-רגש-גוף). תראפיסט ומוביל דרך
   בתחום הטנטרה והתרפיה. יועץ אישי וזוגי בתחומי החיים והמיניות. משלב בעבודתו
    טכניקות תרפיה שונות לצד כלים מעולם הטנטרה, המדיטציה, הנשימה.


        מורן גוטליב - שמשמלווה תהליכים אישיים . מטפלת באיורוודה בשילוב פרחי
          באך, דיקור פנים יפני, דיקור סיני, מדיטציות, יוגה וטנטרה. 

מדיטציית צבעים מרפאים - מדיטציה אקטיבית היוצרת חיבור והקבלה בין 7 מרכזי האנרגיה ( צ'אקרות ) בגוף לבין הצבעים שמאפיינים כל אחד מהצ'אקרות, כל צבע מהדהד באופן יחודי בכל רובד ורובד בגוף ( פיזי רגשי, מנטלי ורוחני), ומאפשר פתיחה שלנו לשפע היקום 

ריו אביירטו – נגיעות בודהיסטיות בתנועה - שיטת ריו אביירטו הינה שיטה
שעוסקת בשינוי והתפתחות, ביטוי עצמי וריפוי דרך הגוף. למי שהולך איתה כברת
דרך היא מאפשרת לגבש גישה לחיים משמעותיים בדומה להשפעה המבורכת של
הבודהיזם. נתנסה בפתיחת הלב ללא ידוע וללא מתוכנן, בהסכמה להזמנות ובהקשבה
עדינה לצרכים שיעלו ובהנכחה של כל רגע נתון. הסדנה אינה מתיימרת להעמיק
בעולם הרחב והמילולי של הבודהיזם אלא להתנסות בתכנים מהשקפת העולם
הבודהיסטית ולחוש אותם באופן מופלא ומעשי דרך הגוף ולא בצורה ארטילאית 
 
ריו אביירטו - חזרה לילדות - נתרפק על הילדות בדרך משעשעת: ניזכר איך התפתחנו תנועתית. נשחק כילדים, נשתטה, נסיט הצידה את המבוגר האחראי (אני אקח את התפקיד הזה...) נרקוד בפשטות, בשמחה, בשחרור, בלי צורך ללמוד שום טכניקה מלומדה. בעיקר - החיוך לא ימוש מהשפתיים ומהלב... 

רונית אידלמן מנחת סדנאות בסטודיו, בטבע ובמים וגם מטפלת במים.
לא רקדנית אבל רוקדת
לא אתלטית אבל ספורטיבית
לא ילדונת אבל צעירה
עליצה כרונית אבל רצינית
לא זמרת אבל שרה, או יותר מדויק - נושאת קולי ברמה (גם מתחת למים...).
זורמת....

ענת בן קיקי - עורכת ומפיקה תכנים לפסטיבלים וכנסים וכן ניהול הפקה כללי. מנחת קבוצות, נשים, מבוגרים, נוער וילדים בשילוב עם הטבע ובתחום החשיבה היצירתית המודעות, ותיאטרון אימפרוביזציה, ובעלת הכשרה בהנחית קבוצות – טבע תרפיה מסמינר הקיבוצים, תואר ראשון בתקשורת וניהול משאבי אנוש

אלון שפריר אבא לאור, ניר, קסם וסבא לגיל , יובל ותום. חוקר תודעה מזה 30 שנה. מפתח דרכים לגילוי העצמי בדרך חווייתית. מורה למודעות והתפתחות מזה כ-  20 שנה. מפתח ומוביל תוכנית "שלום אלימות" במערכת החינוך זוכה פרס מצילה של המשרד לביטחון פנים. מנחה ומוביל "גיבוש איכותי " הפקה ותוכן לימי כיף וגיבוש ברוח חיובית. מאפשר לנשים וגברים להסיר את הקליפות המעכבות אתם ולגלות את עוצמתם
 

לצאת אל האור - סדנת העזה - להתגבר על פחד הקהל לצאת אל האור.
סדנה חווייתית המזמינה את המשתתפים לגלות את העוצמה של להביא את עצמי
וסיפורי מול קהל - לפרוץ גבולות דמיוניים מעכבים בתוכי ולגלות את הכוח שבהעזה.
הדרך: שילוב של תרגילי מודעות דרך הגוף והתנסות בחשיפה בזמן אמיתי.

 

חופש פנימי = חופש חיצוני- Be free לגלות את החופש מעבר לניגודים.
מעבר לעונג וכאב. מעבר להצלחה וכישלון. מעבר לברכות וההשמצות.
לחוות בזמן אמיתי חופש פנימי וחופש חיצוני ולקחת את זה לחיים
הדרך : מדיטציה והתנסות באינטראקציות בין אישיות.

 

To be   להיות - ללא מאמץ - סדנה חווייתית המזמינה להתנסות בחיים בזרימה. הזדמנות פז לגלות את הזרם הטבעי בתוכנו המאפשר לנו להצליח. בכל תחומי חיינו - זוגיות. פרנסה . שפע. הגשמה .הדרך : שילוב של אינטראקציות בתנועה. מדיטציה וקפיצת תודעה 

 

קרן נִילַיָיה פרקש - מובילת צוות במיזם תיירות חינוכית לשלום, פעילה לקירוב לבבות ואחוות עמים, רקדנית מנוסה ומורת מחול, מפיקת אירועים ופסטיבלים, בעלת הכשרה בהנחיית מדיטציות אקטיביות.

עבורי הריקוד הוא כלי לביטוי עצמי, כזה שנותן ביטוי מלא לכל גופי. דרך התנועה והזרימה אני נותנת מקום ומרחב לשחרור, ומעבירה גישה המעוררת חיבור נפשי-גופני-תודעתי

אנה קניאל - אמנית, רקדנית וכוראוגרפית. נסעה למקומות הכי אקזוטיים בעולם
על מנת לחקור ולהעמיק בסגנונות מחול והקצב האותנטיים. הגיעה עד מערב אפריקה וקובה. למדה והשתלמה אצל מיטב המאסטרים במאלי, קובה, אירופה וניו יורק.
  בעלת תואר ראשון בתקשורת ותעודת הסמכה מ"וינגייט". לקחה חלק בהרכבים
  "בנגורה" ו"רידמאניה". כיום מופיעה באופן עצמאי, כוראוגרפית של הצגת ילדים
     "רויבוי" מלמדת ומעבירה סדנאות. מתמחה בסגנונות האפריקאי והקובני.

סלסה  קובנית - בשילוב תיפוף גוף- סדנת סלסה עם אלמנטים של קצב ותיפוף על הגוף. ריקוד שמתאפיין בתנועות אגן ועבודת רגליים. סגנון סקסי ועם תיפוף גוף נתבל אותו באקסטרה קצב. יהיה שמח! 

ריקוד אפרקאי  - ריקוד אפריקאי אותנטי, מקפיץ ואנרגטי המגיע אלינו ממערב אפריקה. סגנון זה מלווה בתיפוף חי. המוזיקה מלאת אנרגיה וקסם. הקצב אינטואיטיבי וטבעי ממש כפעימות הלב. ישנה תקשורת ייחודית, הקשבה ודו שיח בין הרקדן למתופף.

ריפוי ואיזון חיים מפגש ייחודי ומצמיח עם המאסטר הילר ד"ר ג'ף לוין מקנדה, מפתח שיטת איזון חיים עוצמות הטיפול האנרגטי יחד עם יכולתו להתחבר לכל אדם באופן אישי מייצרים מרחב תומך ומאפשר בו מתרחש תהליך של זיהוי ושחרור חסימות אנרגטיות וריגשיות שמביאות להעצמה אישית ולאיזון הגוף והחיים.
במפגש ג'יף לוין יסביר וידגים איזון לנציגים מהקהל. ואיזונם יאזן את כל הנוכחים באולם.

המאסטר הילר ד"ר ג'ף לוין מגיע אלינו מקנדה - שיטת Life Alignment היא שיטת ריפוי אנרגטית אשר פותחה לפני כ-20 שנה ע"י ד"ר ג'ף לוין, אדריכל בוגר הטכניון בחיפה, נטורופת והילר ממוצא דרום-אפריקאי. השיטה מיושמת כיום בהצלחה בארצות הברית, קנדה, אנגליה, איטליה, אוסטרליה, דרום אפריקה וישראל, ובין העוסקים בה נמנים רופאים, כירופרקטורים, פיזיותרפיסטים ופסיכולוגים רבים. 

 

השאירו פרטים כאן - ואנחנו נחזור אליכם - עם מידע נוסף וחשוב