רינה קורקוש  - בת 50, נשואה ואמא ל 3 ילדים גדולים (11, 21, 25) מדריכת הורים ויועצת זוגית בגישה ייחודית. בוגרת מכללת תל חי (עידן ההורות) שיטה שמתבססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית בשילוב כלים מגוונים מן הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה ומדעי ההתנהגות.
 

רוצים להתחיל בשינוי?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
מתאים לגרים באיזור המרכז

כמה זמן נמשכת ההדרכה, ואיך מתבצעת?
 

הליווי נמשך 10 מפגשים ויש לכם ההורים הזדמנות חד פעמית להנות ממחיר סמלי של 350 ש"ח בסה"כ לכל המפגשים.
המחיר הוא במסגרת פרוייקט סיום סטאז' ומלווה יועץ מוסמך של מכללת עידן ההורות. 

 

חשוב לזכור, המתבגר עדיין זקוק לך כהורה שתכוון אותו ותיתן לו את התמיכה שהוא צריך. למרות שבשלב זה הוא בונה את חייו העצמאיים, הוא מועד לעשות טעויות רבות. זהו משחק עדין בין לתת לו לעשות טעויות מהן יוכל ללמוד לבין למנוע ממנו טעויות שעלולות לפגוע בו.

הדרכת ההורים מאפשרת להם להבין עם אלו קשיים המתבגר חווה ומתמודד ונותנת כלים מול אותם ביטויים של מצוקה.

כלים אלו ניתנים ליישום במהלך חיי היום יום בבית, בבית הספר, בעת מריבות או בעת מצבים רגועים יותר. הדרכת הורים היא גם מקום בו ההורים יכולים לפרוק את התחושות והמצוקות שלהם ביחס לגידול ילדיהם.

הדרכת הורים הינה הפתרון המוצלח ביותר להתמודדות עם קשיים של גיל ההתבגרות.

בעזרת הדרכת הורים ניתן להחזיר למשפחה את האווירה המשפחתית המאוחדת, השלווה התומכת והמרגיעה  שחוו בעבר.


גיל ההתבגרות הנו מעבר בין שלב הילדות לבגרות. המעבר מזמן לנו משהו חדש אותו עדיין לא חווינו. פחדים, חרדות ותחושת חוסר ודאות.

הורים למתבגרים חשים לעיתים קרובות תחושות של חוסר אונים ותסכול מתמשך. ההורים מרגישים, לא במקרה, כאילו הם עומדים למבחן אינסופי אצל המתבגר. תחושתם היא, שהם אינם מצליחים לשמש מקור לתמיכה אמיתית ועזרה עבור ילדיהם המתבגרים. תחושות אלו גורמות לחוסר אונים, כאב, ייאוש ותסכול.

הדרכת הורים למתבגרים