לפרטים נוספים ורכישת מקומות עכשיו 
השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם מייד 058-6244115

לפרטים נוספים ורכישת מקומות עכשיו 
השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם מייד 058-6244115

יום 7 - 15/9 - פונו – המישור הגבוה – קוסקו

בבוקר נצא בנסיעה לקוסקו (Puno), מרחק 380 ק"מ, כשאנו עוברים במישור הגבוהה - האלטיפלאנו, הרמה הגבוה של פרו. הדרך מרהיבה ביופייה, במהלך הנסיעה בדרך נבקר בכפרים אינדיאנים ציוריים ובאתרים מגוונים מתקופת האינקה, כולל במתחם הקברים העתיקים של סילואסטני (בני יותר מ 4,000 שנים). הדרך עוברת בנופים ערבתיים צחיחים, כשברקע הפסגות הגבוהות של הרי האנדים, חוצה מעברי הרים ועולה לגבהים של כ- 4,500 מטרים מעפה"י. בשעות אחה"צ המאוחרות נגיע לקוסקו - הבירה ההיסטורית של ממלכת האינקה המפוארת.
לינה בקוסקו - 
Hotel San Agustin Palaza Cusco

 

יום 8 - 16/9  - קוסקו ממלכת האינקה 

קוסקו - הממלכה שהשתרעה מקולומביה בצפון ועד מדבר פטגוניה בדרום היבשת, נכבשה במאה ה- 15 ע"י הספרדים. בעיר נוכל לראות שילוב ארכיטקטוני בין סגנון הבנייה הקולוניאלי הספרדי לבין הסגנון האינקאי העתיק. סמטאותיה של קוסקו צרות וישרות, ומשמרות את צביון העבר. נבחין בחלקי קירות ויסודות אינקאיים עליהם בנו הספרדים את מבניהם המפוארים. את הימים הבאים נבלה בעיר הקסומה. נצא לסיורים מודרכים בקוסקו הכיכר המרכזית (פלאזה דה ארמאס), מקדש השמש, הקתדראלה ובעוד אתרים מרשימים המאפיינים את העיר. נצא גם לאתרים ולמקדשים המשקיפים על העיר, המצודה שמעל לקוסקו, סאקסאיאומאן (Sacsayhuaman), ולאתרים אחרים באזור. בערב נצא ביחד לבילוי - ארוחה משולבת עם הופעת פולקלור, אופייני להרי האנדים.

הערה: בגלל בעיית הגובה בקוסקו (3,400 מ' מעפה"י) והצורך להסתגל אליו, חשוב לאכול בעת שהותנו כאן ארוחות קלות, ולהימנע מעישון ומאלכוהול.
לינה בקוסקו - Hotel San Agustin Palaza Cusco
 

ימים 11+13  19-21/9  - פוארטו מלדונדו והג'ונגל האמזוני

בבוקר נצא בטיסת בוקר מקוסקו לפוארטו מלדונדו, אל לב ג'ונגל האמאזונס הפרואני. הטיסה חוצה את רכס האנדים הגבוה והמושלג הישר אל המרחבים הירוקים המיוערים של אגן האמזונס העליון. העיירה פוארטו מלדונדו שוכנת במפגש הנהרות טמבופטה ומדרה דה דיוס (Madre De Dios), והיא בירתו הבלתי רשמית של הג'ונגל הפרואני. העיירה ממוקמת בגובה של 250 מטרים מעל פני הים ומשמשת כמרכז האורבאני למחפשי הזהב וחקלאים הנמצאים באזור. לאחר הנחיתה נשוט בקאנו אינדיאני ממונע במורד הנהר אל הלודג' האקולוגי שלנו הנמצא בלב יער הגשם.

יער הגשם האמאזוני ההררי, ירוק-עד מאופיין בעצים גבוהים ובצמחיה טרופית סבוכה. הוא מצטיין במגוון עשיר של בעלי חיים, צמחים וציפורים צבעוניות, אולי נראה את תנין האמזונס (קיימן שחור או לבן) רובץ על הגדה החולית או שוחה במימי הנהר, אולם גולת הכותרת של הביקור באזור הם הציפורים, או תוכי הארה מקאו הצבעוניים. המקאו הם התוכים הגדולים והמהודרים ביותר בטבע. נבקר בבית תושבים מקומיים המוצאים מחייתם ביער ובנהר, כפי שנהגו אבות אבותיהם לעשות מימים ימימה.

 

הביקור בלודג' כולל פעילות מבוקר עד ערב, לרבות פעילות לילה, ננצל את שעות הבוקר המוקדמות ושעות אחה"צ לסיורים בג'ונגל. הליכות במעבה יער הגשם, שיט אל אתרים מרתקים לאורך הנהר, אגמים נסתרים, מפלי מים, לא נוותר על ביקור מרתק בחופת יער הגשם התוססת המתנשאת לגבהים של מעל 50 מטרים חוויה בלתי נשכחת. האירוח בג'ונגל כולל ארוחות צהריים וערב – פנסיון מלא. לינה ב  Puerto Maldonado Eco Amazonia Lodge

יום  15 - 23/9 - פארקס – שייט לאיי באיסטאס – איקה אווקצ'ינה  - סקי חולות - לימה

השכם בבוקר נצא בשייט אל איי באיסטאס, איי "גאלאפגוס הקטנה", עולם מרתק של אריות ים המלמדים את הגורים-לצלול, אלפי בעלי כנף נדירים ואם מזג האוויר לא יאפשר שייט, ניסע לחוף המדברי לסיור באזור. לאחר מכן נגיע לעיר איקה. נכייר את נווה המדבר וואקצינה שבעיר איקה, שם נהנה לנו ממשקה טוב ונטפס על דיונות החול לסקי חולות מגניב בנופים יוצאי דופן בלב המדבר הצחיח בעולם מדבר "אטקאמה",  משם נצא בנסיעה חזרה ללימה. לינה בלימה במלון San Agustín Exclusive 

ימים: 16-17 - 24-25/9   - לימה – תל אביב

בבוקר בהתאם לשעת ההמראה עוד נספיק המשך סיור בעיר (אתרים שלא הספקנו) משם העברה לנמל התעופה לטיסה חזרה לתל אביב 

הערות למסלול: נומיינד שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים במהלך החופשה מסיבות שאין למארגן שליטה עליהן או מסיבות בטיחותיות או ביטחוניות.

מומלץ לרכוש ביטוח בריאות ומטען טרם היציאה ו/או עם רכישת השירות.

חיסונים: למידע כללי ובאחריות הנוסע לבדוק ולעיין באתר משרד הבריאות – www.health.gov.il. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.

ימים 2 - 10/9 - לימה סיור עיר

לאחר נחיתה התארגנות במלון למנוחה קצרה וארוחת בוקר. ובשעה 9:00 נצא לסיור בעיר לימה.  לימה בירת פרו, כרך סואן, תוסס המשמש כמרכז החיים של המדינה. היא נוסדה בשנת 1535 ע"י המצביא הספרדי פרנציסקו פיזארו. חיים בה אנשים ממוצא מגוון - אינדיאנים בני ההרים, אירופים, סינים, יפנים ועוד. עם ההגעה נצא לסיור מודרך בעיר בסיורנו נבקר במרכז הקולוניאלי של העיר, בפלאזה דה ארמס (הכיכר המרכזית), נראה את מרכז השלטון המקומי, נבקר במוזיאון הזהב המרתק, אם יישאר זמן נמשיך לפארק רבין שבשכונת מירפלורס, נסייר בלימה ככל שיותיר לנו הזמן, בערב נבקר בפארק המזרקות המיוחד בעיר, . לינה בלימה במלון San Agustín Exclusive 

 

ניר גבריאל אזאי - אחר 16 שנה בהם הכיר את דרום אמריקה וחי בה, מתוך אהבה גדולה ושאיפה להביא רמה חדשה של טיולים מקצועיים ביבשת, ברמת חוויה מדהימה שטרם הכרתם. ניר בעל חברת מונדו טריפ שמתמחה בטיולים איכותיים, לוקחת את הטיול שלכם שני צעדים קדימה ומציעה לכם מקסום מלא של ימי הטיול בתכנון מוקדם מראש ומסלול גמיש, מותאם לחוויה שתמיד חלמתם והאפשרויות הרצויות עבורכם. אתם תחוו את דרום אמריקה, עם אנשים שעבורם דרום אמריקה זו אהבת חיים.

איתי אבישר - אחראי הקבוצה שלנו - האבא והאמא שלכם לטיול -  איתי יעביר לכם בכל בוקר פעילויות שיאירו אתכם למשך כל היום ממש לפני ארוחת הבוקר וגם בכל ערב לאחר ארוחת ערב.
איתי טייל מעל חצי שנה בדרום אמריקה - בפרו, בוליביה, ברזיל וקולומביה 
.- בנוסף איתי מעל 8 שנים הולך בדרך הזן. תלמידו של זן מאסטר ניסים אמון. בשנים האחרונות למדתי את הטרילוטרפיה וכיום מורה מלווה בחיפה. חי ומטפל ברמת הגולן.

צוות המדריכים שלנו בטיול

למה כדאי לצאת איתנו?
* מדריך מקומי + ועוד 2 מורים מישראל.
* שירות vip החל מהרישום ועד לחזרה ארצה
* גמישות ואפשרות להמשיך ליעדים נוספים בסיום הטיול.
* המון פינוקים במהלך הטיולים בכל ערב
* איכות האנשים והקבוצה שעושים את כל ההבדל
* אצלנו אין תוספות והפתעות בחו"ל המחיר שלנו כולל הכל הכל
* הטיולים שלנו תמיד מובטחים ויוצאים
ותשאלו תמיד את מי שכבר יצא איתנו!!!

 

מה לא כלול בחבילה:
- ביטוח נסיעות
מיסי מעבר המשולמים ישירות ע"י הנוסעים בחלק משדות התעופה ובמעברי הגבול (כ-95$ לאדם).

- טיפים לנותני השירותים (65$ לאדם לכל הטיול)
- הוצאות בעלות אישיות

יום 10 - 18/9  - העמק הקדוש

בבוקר נצא לסיור בעמק הקדוש של האינקא, וביקור בחורבות אויינטטאמבו  ((Ollantaytambo, בעיר העתיקה אורובמבה (Urubamba), במלחות מאראס (Maras), בשווקים הצבעוניים של צ'ינצ'רו ופיסאק (Pisac). אחר הצהריים נחזור לקוסקו שם נבלה את הלילה. ארוחת צהריים במסעדה מקומית, ארוחת ערב - חופשי.
לינה בקוסקו - Hotel San Agustin Palaza Cusco

פרו היא גן עדן למטיילים, מהמקומות המושלמים בעולם, בין פסגות לנהרות, פרו מספקת את המקומות היפים ביותר בעולם – והכל אפוף במסתורין מושך ובלתי נגמר. בטיול שלנו תזכו לראות ולחוות את יופייה הפראי של פרו דרך מסע בין גבהים ונופים עוצרי נשימה בעולם הרוח של שבט האינקה ועד למאצ'ו פיצ'ו המסתורית, ובג'ונגלים המיוחדים של אגן האמזונס. 

מסלול הטיול:

יום 14 - 22/9 - פוארטו מלדונדו – לימה– פראקס

בבוקר בהתאם לשעת ההמראה עוד נספיק סיור אחרון בג'ונגל... בהמשך נחזור בשייט לפוארטו מלדונדו ומשם נטוס בצהריים ללימה, נמשיך בנסיעה לאורך מדבר חוף האוקיינוס השקט, אחד מהמדבריות הצחיחים בעולם. הדרך עוברת לאורך החוף הפסיפי, על שפת הים נוכל לראות ציפורי מים, אלבטרוסים, שחפים, חמסנים ועוד שיפליאו בתצוגות אוויר מרשימות. בערב נגיע לעיר הדייגים פיסקו שם נבלה את הלילה.
לינה ב  Puerto Maldonado Eco Amazonia

יום 9 - 17/9  - מאצו פיצ'ו

עם שחר, נצא ברכבת המקומית לעבר ה"עיר האבודה" מאצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu), אחד האתרים המרשימים ביותר שהשאירו בני האינקה. הדרך למאצ'ו פיצ'ו עוברת בערוץ "הנהר הקדוש" אורובמבה. נרד מהרכבת בתחנה שליד הכפר אגוואס קליינטס (Aguas Calientes) ונעלה ברכב לאתר. שם נשוטט בין חורבות העיר שהילה של מסתורין אופפת אותה. הביקור יפתח לנו צוהר לתרבות האינקה ולפולחניה הדתיים. אחה"צ נרד לאגוואס קליינטס. שם ננוח בהפסקת צהריים, נעניק תרומה לכלכלת פרו בשוק הססגוני של הכפר ולקראת ערב נצא בנסיעת רכבת לעמק הקדוש, שם נבלה את הלילה.
לינה ב - Sonesta Posada del Inca Yucay

יום 6 - 14/9 - אגם הטיטיקקה –  האיים הצפים – אורוס - לקיניה

בבוקר נשוט אל האיים הצפים שבאגם טיטיקקה ונכיר את סגנון החיים המיוחד של בני שבט האורוס (Uros) המקומיים. הם חיים על גומא הטוטורה, ומשתמשים בו לכל צורכיהם: ממנו הם בונים את קרקעית האי, את בתיהם ואת סירותיהם המסורתיות, ואת שורשיו הם אוכלים.  בהתאם לזמן נמשיך בהפלגה לאי של בני שבט הלקיניה - בני שבט הלקיניה חיים על אי מבודד בלב האגם, בסגנון חיים מיוחד, חיי שיתוף ושוויון, המבוססים על עזרה הדדית וחלוקה שווה בהכנסות. אולי זה הסוציאליזם העתיק ביותר בעולם? לינה בפונו Taypikala Hotel 

יום 4 - 12/9- אריקיפה – אל הרי האנדים – קניון קולקה – הכפר העתיק צ'יוואי

הבוקר נצא בנסיעה בדרך החוצה את הרי האנדים ומגיעה אל הכפר צ'יוואי, משם נצא בנסיעה אל קניון קולקה הנחשב לעמוק ביותר בעולם, דרך מעבר הקונדור. קניון קולקה עמוק פי שניים מהגראנד קניון בארה"ב. עומקו של הקניון כמעט שני קילומטרים, כשהכבישים משני צדדיו ממוקמים בגובה של כ-4000 מטרים מעל פני הים, ונהר קולקה זורם מתחת בגובה כ-2,200 מטרים מעל פני הים. נשלב הליכה רגלית בין הכפרים המיוחדים של האנדים עם תצפיות משכרות של קניון קולקה. אחר הצהריים נצא לרחצה במעיינות החמים של La Calera  לינה בכפר צ'יוואי. Hotel Aranwa colca

יום 5 - 13/9- קניון קולקה – תצפית הקונדורים – פונו

בבוקר יציאה לנקודת תצפית מרהיבה על הקניון (Cruz del Condor) ועם קצת מזל - לתצפית גם  בקונדור – העוף הדרום אמריקאי הגדול ביותר. אם הזמן יאפשר נבקר בכפרים פיצ'ולו (Picholo), מקה (Maca), אצ'ומה (Achoma) וינקה (Yanque). בצהריים נצא בנסיעה ארוכה חוצת הרי האנדים הישר אל המישורים הגבוהים "האלטיפלנו" שם נמצאת העיר פונו על שפת אגם הטיטקקה.  פונו, עיר קטנה במושגים פרואנים, ממוקמת על שפת אגם טיטיקקה, בגובה של 3,800 מטרים. בעיר כ- 110,000 תושבים, רובם ממוצא אינדיאני, החיים בפשטות ובלבביות. בעיר נראה צ'ולות (אינדיאניות כפריות) המוכרות סוודרים העשויים מצמר אלפקה, או "קס'ו קון צ'וקלו" - תירס חם עם גבינה, מאכל עממי מקומי. השוק המקומי צבעוני, מעניין ומוכרים בו "כמעט הכל" - משרוך נעל ועד תכשיטי כסף וזהב בעיצוב מקומי, ועלי קוקה לכל דכפין. עם ההגעה התמקמות במלון. לינה פונו.

הערות: בגלל בעיית הגובה בפונו (כ- 3,800 מ' מעפה"י), והצורך להסתגל אליו, חשוב לאכול בעת שהותנו כאן ארוחות קלות, ולהימנע מעישון ומאלכוהול. לינה בפונו Taypikala Hotel  

 

ימים 1 - 9/9 - תל אביב ללימה 

נצא בטיסה שעה 16:05  למדריד  ומשך נצא בטיסה בשעה 23:55 לעיר לימה.

 

יום 3 - 11/9 - ארקיפה – העיר הלבנה מנזר סנטה קטלינה

בבוקר העברה לנמל התעופה של לימה וטיסה לארקיפה אשר רחובותיה מלאים בבתים קולוניאליים, והכיכר המרכזית היא וודאי אחת היפות בערי פרו. בתים רבים מאד בעיר בנויים מאבן וולקנית לבנה, ובנייה לבנה זו נותנת לעיר את שמה. העיר נמצאת בתוך עמק יפה, לרגלי הר הגעש אל מיסטי (El Misti), הר געש שצורתו חרוט מושלם, הוא מתנשא לגובה של 5,822 מטרים, שאת פסגתו המושלגת ניתן לראות מכל רחבי העיר.  ארגון אונסק"ו הכריז בשנת 2,000 על ארקיפה כעל אתר מורשת עולמית. את הבוקר נפתח בסיור מודרך (פרטי) ב"עיר הלבנה", נבקר במפעל לייצור צמר ואריגים מצמר אלפקות. לא נוותר על ביקור בקור במוזיאון שהוקדש לחואניטה, אחת המומיות הוותיקות, נמשיך למוזיאון Mundo Alpaca. נבקר בכיכר המרכזית, הקתדראלה והמנזר הגדול והמיוחד סנטה קטלינה.

לינה אריקיפה במלון Hotel Palla Botique

 

טיול מאורגן לפרו
מסע לגן עדן - לנופים עוצרי נשימה של שבט האינקה
טיול ל 17 ימים חלומיים שלא תשכחו
9-25 בספטמבר 2019
טיול מהנה - מתחיל בתכנון חכם, עם ידע ונסיון
הטיול יוצא בשיתוף פעולה עם חברת מונה טורס ו חברת mundotrip - מעל 15 שנה של הדרכת טיולים ומסעות אל סודות ההרים והמפלים של דרום אמריקה.

תתקשרו אלינו לכל שאלה: 058-6244115(24/7)
 

1. טיסות שכר נוחות
2. תכנית המותירה מרווח נשימה 
3. מלונות ברמת אירוח שנבחרו בקפידה 
4. מחיר העומד בכל תחרות לרמת סדנא כזאת 
5. איכות האנשים שיוצאים איתנו 
6. תכנון טיול מדוייק 
7. והעיקר... תוצאות והשפעת המסע על החיים שלכם
המחיר המוזל עכשיו: 5,390$ והוא כולל הכל:
(המחיר בקרוב יעלה ל 5,590$ במידה וישארו מקומות 
ניתן לשלם עד 12 תשלומים)


- טיסות תל אביב מדריד, וללימה מסי נמל, דלק וביטחון:

16:05, Flight: AIR EUROPA : UX 1302 Tue 9 September 2019 Tel Aviv Yafo  
04:30, Flight: AIR EUROPA: UX 175 Tue 9 September 2019 Madrid 23:55, Lima
 
10:40, Flight: AIR EUROPA: UX 176 24 September 2019 Lima
14:20, Flight: AIR EUROPA: UX 1301 25 September 2019 Madrid 08:45, Tel Aviv Yafo
 
- אוטובוס תיירים נוח וממוזג

- טיולים ואטרקציות לפי המופיע בתוכנית.
- כלכלה - חצי פנסיון 

- סיורים וטיולים וכניסות לאתרים בהתאם למופיע בתוכניה

- מדריך צמוד דובר עברית לאורך כל הטיול

      נומיינד הפקות - פסטיבלים וטיולי תוכן בארץ ובחו"ל. כתובת: מנחם בגין 5 יהוד,
      טל 058-6244115 | אמ
ייל: shimi@nomind.co.il  |  אתר: www.nomind.co.il